| Noname69 a întrebat:

Am cunoscut o fata pe net, m-am si intalnit cu ea de cateva ori, dar nu stiu ce sa mai cred, ma suna in fiecare zi, pe mess vorbim numai cu inimioare... Dar cateodata simt ca ma respinge happy adica ii spun sa ne intalnim ba ca are treaba, ba ca te sun eu si nu ma mai suna, dar nu a mai facut asta, acum ma suna in fiecare zi? aaa si cand ma intalnesc cu ea urmatoarea tura sa incerc sa o sarut? happy

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate ca se sperie si ea de sentimentele pe care vede ca le are pentru tine.
Nu da mare importanta "respingerilor" ei, deocamdata.Si,bineinteles,sarut-o,nu stiu ce astepti!

2 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Sarut`o! poate de asta si se teme ca o vei saruta, mai ales daca esti primul prieten...sarut`o poate asta va va mai apropiawinking si isi va dori dupa foartee multe sa te vada, o sa vezi

| Flinston a răspuns:

Fa tu primul paswinking si incearca sa o faci sa nu se mai comporte asa...cum zici tu