| Ugleadani a întrebat:

Am făcut dragoste cu o fata neprotejat, am facut si cand aproape sa-mi vina am scos-o si am frecat-o si mi-am dat drumul jos, după am mers ambii la baie, eu am urinat puternic si m-am sters foarte bine cu servetel umed...si am mai facut un pic apoi, sunt sanse sa ramana, e gravidă? Care e procentul de a rămâne? Va rog un raspuns cine cunoaste, va rog oameni buni sa scap de stresul asta...

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Intro asemenea situatie se poate aprecia/considera ca Nu se poate forma sarcina chiar si in cazul in care actul sexual a fost intretinut in una din cele 2-4 zile considerate a fi REAL fertile a PERIOADEI FERTILE a ciclului menstrual. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A intrat sau n-a intrat lichidul patern? Dacă nu, nu va apărea nicio sarcină, domnule Daniel.

| Ugleadani explică (pentru anonim_4396):

Nuuu nu a intrat în ea sperma...

| Stegman a răspuns:

Trebuie sa te speli cu apa si sapun dupa ce iti dai drumu si faci pipi. Si faptul ca faci neprotejat poate ramane prin lichidul care se elimina inaintea spermei.

| BosneaEric a răspuns:

Daca nu ti-ai dat drumul in vagina ei nu are cum sa ramana gravida, dar pana la urma trebuia sa faceti protejat dragoste ca sa preveniti raspandirea unei boli cu transmitere sexuala, cum ar fi: SIDA, HIV etc. Acum nu sunt expert in sex asa ca nu ma judeca happy