| Acex18 a întrebat:

Am facut sex neprotejat si el nu a ejaculat in mine si dupa vreo cateva ore bune 4 5 am facut iar sex. dupa 15 ore de la act am luat pilula de a doua zi, sunt sanse mari sa raman insarcinata?

7 răspunsuri:
| napoleon16 a răspuns:

Da cred ca da daca ai luat pilula...

| Acex18 explică (pentru napoleon16):

Ca ce?

| napoleon16 a răspuns (pentru Acex18):

Ca ramai insarcinata...

| vladutz1594 a răspuns:

Nu,, daca nu a ejaculat in tine nu ai cum sa ramai insarcinata, stai linistita

| vladutz1594 a răspuns:

Catzi ani ai ?

| vladutz1594 a răspuns:

Acex18 stai linistita ca nu ramai poti sa iei orice. daca el nu a ejaculat in tine nu xista nici un fel de risc sa ramai insarcinata

| Acex18 explică:

Si nici a doua oara nu a ejaculat in mine