| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sex nu a ejaculat in mine dupa 10 minute am facut-o iar doar s-a sters putin de plapuma ..eram in perioada fertila chiar ziua ovulatiei... dar nu a lasar..trebuia ieri sa imi vina ciclul dar nu mi-a venit... oare? as vrea sa imi raspunda cei ce au trecut prin asta sau cunosc cazuri asemanatoare.

Răspuns Câştigător
| Iuliana_Andreea_1996 a răspuns:

Nu te stresa in privinta ciclului, pot fi "x" motive care pot cauza intarzierea ciclului menstrual!
Folosesc aceasta metoda de aproape 2 ani si nu s-a intamplat nimic!
Desi ar fi bine sa fiti atenti deoarece el poate fi excitat foarte tare la fel si tu...si mna se intampla adeseori sa isi deie drumu.
Cand simteca ii vine trebuie sa o scoata cu vreo 15-20 de secunde.

| Danamariana a răspuns (pentru Iuliana_Andreea_1996):

Si ai facut-o asa fara in perioada fertila de mai multe ori?

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Există totuși un risc foarte mare de a fi rămas însărcinată. Mai ales dacă el a ejaculat oriunde în afara vaginului, dar între acte nu a fost la toaletă să urineze.
Rămâne suficientă spermă „pe țeavă" care se scurge la următorul număr exact unde nu ar trebui.

| Emilian65 a răspuns:

Dupa al doilea numar, cu siguranta ca ai ramas gravida.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu o mai face in perioada fertila fara prezervativ.

| Danamariana a răspuns (pentru Necunoscut112):

Irelevant...eu am intrebat altceva

| Hitman4iQ a răspuns:

Situatia e rea, big grin Trebuie sa se duca la baie sa se urineze putin ca sa se curete canalul prin care iese sperma. Deci cum iti va fi norocul.

| superuamen a răspuns:

Eu ads fac dar nu am facut nici o data in ziua ovulatiei de 2ori..nu te panica, asteapta pana la a 35 a zi de menstruatie si abia apoi sa iti faci griji, nu te stresa ca ciclul intarzie daca esti foarte stresata. eu sunt de un an si 7 luni cu iubitul meu si nu s-a intamplat nimic pana acum..tot aceeasi metoda, dar stati di voi cu servetele langa voi, se sterge pe servetel nu pe plapuma

| Danamariana a răspuns (pentru superuamen):

De lichidul transparent s-a sters ...de plapuma s-a sters doar asa in caz ca mai avea ceva..multumesc mult m-ai linistit enorm

| Danamariana a răspuns:

Am facut un test de sarcina si a iesit negativ..am unele dureri in zona ovarelor