| jilya a întrebat:

Am facut sex protejat pr meu a verifiat daca s-a rupt prezervativul dar nu s-a rupt s a doua zi mea venit ciclu s m-a durut burta foarte tare mea fost s rau... e posibil sa fiu insarcinata am citit multe pe net s cica poti fi insarcinata s sa ai ciclu timp de 3-4 luni va rog ast parerile voastre va pupkiss

Răspuns Câştigător
| Gabriella24 a răspuns:

Buna! Da, intr-adevar poti avea ciclu [de fapt sangerari] iar aceea e o sarcina extra uterina dar daca nu s-a rupt prezervativul e cam imposibil sa fii insarcinata. Ai presiune in sani? Ai luat in greutate? Si e posibil sa ai chisturi ovariene si pe mine ma durea burta si imi era rau aveam si presiune in sani, am fost la ecografie si s-a dovedit ca am chisturi ovariene numa ca eu nu aveam nici menstruatie... si simptomele sunt exact ca la gravide. iti recomand sa te duci la un ginecolog si atunci te vei lamurii. Bafta! :* Si am omis sa iti spun ca stai linistita nu esti insarcinata numa ca trebuie sa te duci la ginecolog pote fi ceva minor sau ceva mai grav. Bafta! :*

8 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Nu,daca prezervativul nu s-a rupt si nu a ejaculat in tine(terminat), nu ramai insarcinata. Nu-ti fa griji mai ales ca ti-a venit ciclul. Daca nu-ti venea erai insarcinata! Stai calmawinking

| jilya explică (pentru lolly):

Mersi mult eram in dilema nu stiam ce sa cred...pup

| CatelusaFlaffy a răspuns:

Poi atata timp cat el nu a ejaculat nu ai ce sa patesti stai calmahappy

| iustin1992 a răspuns:

Stai linistita
dar ca sa fii impacata i-a un test de sarcina e ieftin
sansele sunt de 0, 01%

| bithaa a răspuns:

Sunt cazuri ffff rare. stai linijtita cu siguranta nu esti.

| jilya explică (pentru bithaa):

Mersi mult sunt mai linistita

| ZozolLee a răspuns:

Invata sa scrii intai.