| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sex si a ejaculat in mine ...insa eu nu am avut orgasm, oare sunt insarcinata? dupa cate zile de la actul sexual se vede daca ai ramas sau nu?

Răspuns Câştigător
| yasminna a răspuns:

Poti ramane insarcinata nu conteaza daca ai sau nu orgasm. Daca a ejaculat in tine asta este. Testul de sarcina ar trebui sa il faci peste vreo 14 zile.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Orgasmul tau nu are legatura cu posibilitatea de a ramane insarcinata. Conteaza in ce zi a ciclului menstrual a avut loc contactul sexual. In principiu, un test de sarcina este sigur facut din urina de dimineata cam la 5-7 zile de intarziere a menstruatiei (asta inseamna cam 3 saptamani de la contactul sexual). Este posibil ca testul sa se pozitiveze si mai inainte daca esti insarcinata, dar un rezultat negativ este sigur de-abia dupa 18-21 de zile.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Orgasmul nu e deloc obligatoriu ca sa ramai insarcinata! Cine ti-a spus asa ceva?! Di-te mai bine la un cabinet de plannin g familial, si vorbeste cu doctorita de acolo, si alta data FOLOSITI PREZERVATIVUL!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da, poti ramane insarcinata... Orgasmul tau sau lipsa lui nu are nici o legatura cu asta... Un test de sarcina poti face in vreo saptamana-2... sa iese si corect.

mlm
| mlm a răspuns:

Da, poti ramane insarcinata, ceea ce trebuie sa faci este sa astepti sa vezi daca luna viitoare iti va veni menstruatia sau nu; In ceea ce priveste testul de sarcina il poti face din prima saptamana de la data intarzierii.Bafta.

| piticu21 a răspuns:

Fa un test de sarcina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E o prostie mare sa intrebi asa ceva....normal ca ramai..gandeste-te inainte de chestia asta ce vrei de la viata...copil sau nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti ramai insarcinata daca a ejaculat in tine, fa un TEST DE SARCINA!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da e ste posibil sa ramai insarcinata.nu te sup pe mine cati ani ai?