| Shagun a întrebat:

Am fost azi la clasa unei prietene si nu era. Vorbimsem cu ea ca o vizitezhee hee... imi zisase la un moment dat ca e racita. Trecand peste, vreau sa o scot in oras. Vroiam sa ii zic la scoala, dar daca nu a fost... crying. Vorbesc cu ea doar pe mess, dar intra foarte rar. Cred ca diseara intra. Nu mai am rabdare, vreau sa ii zic. Credeti ca ar avea ceva daca i-as zice pe mess? :-s
Nu am nici numarul ei de telefon, ca era mai simplu ( nu vreau sa il iau decat de la ea ). Nu am mai vazut-o de 2 ani dar atunci auzisem de la prietenele ei ca ma place.

Răspuns Câştigător
| gabytzuku a răspuns:

Pai invit-o pe mess ca si eu am incercat si functioneaza