| FumezClipe a întrebat:

Am fost cu un băiat mai mic decât mine cu 2 ani. L-am iubit foarte mult, şi el mă iubea.Ne-am despărţit acum 7 zile, la telefon.
I-am reproşat că nu orice fată ar sta cu el, mai ales de vârsta mea cu 2 ani mai mic el fiind, repet. El s-a simţit aiurea, şi eu că am spus acestea. Dar aveam dreptate, nu orice fată ar sta cu un băiat de 13 ani şi ea să aibă 15 ani aproape îmipliniţi! Îl iubesc în continuare şi sunt disperată! Efectiv nu pot dormi noaptea, din cauză că ascult aceleaşi melodii pe care le ascultam cu el, toate melodiile cu Queen îmi aduc aminte de el. Încep să plâng! Uneori mă gândesc că sunt bolnavă cu boala bipolaritate dar nu este adevărat. Îl iubesc enorm, nu îl pot scoate din cap.Cred că şi el mai ţine la mine, am stat 9 luni împreună şi nu e uşor să uiţi o persoană în 7 zile. L-am băgat în seamă pe Messenger însă el nu îmi răspunea sau dacă îmi răspundea, îmi spune să nu mai vorbesc cu el. Mă simţeam prost, şi începeam să plâng.
Ce pot face în situaţia asta?
Vă rog, ajutaţi-mă!

Răspuns Câştigător
| Dizz a răspuns:

Uhm... E clar că trebuie să vorbeşti cu el într-un fel sau altul. Dacă îl suni şi nu îţi răspunde, vorbeşte cu un prieten de-al lui şi planifică o întâlnire fără să ştie el şi spune-i că ai făcut o mare greşeală şi că îţi pare foarte rău, speri să te poată ierta, că tu îl iubeşti mai mult decât crede el, etc, etc chatterbox. Dacă are aceleaşi sentimente faţă de ţine va accepta :*. Sper că ţi-am fost de folos. Take care; 3!

6 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Dar dc v-ati despartit?

| euI a răspuns:

Despartirea voastra a fost una urata! stii foarte bine ca fetele sunt mai mature cu 2ani decat un baiat de varsta lor tu te asteptai la altceva din partea lui si sincer nu vei primi niciodata el e inca copilas nu ai ce sa ii ceri in primul rand tu ai gresit de labun inceput apoi ai gresit cand i-ai spus acel lucru la telefon el s-a simtit ranit ii dau dreptate e normal la varsta lui si uneori adevarul doare.tu zici ca il iubesti...dar l-ai facut sa se simta prost. apoi el vrea razbunare e clar ca nu mai e vorba de impacare zic sa iti gasesti oocupatie iesi in parc vorbeste cu o prietena. Zici ca nu poti dormi noaptea bea un pahar cu lapte sau ma rog pana la urma tot vei adormi de oboseala:p si nu in ultimul rand ai uita-te in jurul tau poate vei gasi ceva mai bun si macar de varsta ta si gandeste de 2ori inainte de a vorbiwinking
funda?

| GigiSecuristu a răspuns:

Trebuie sa ii faci felul, adica sa iei problema in mana si sa nu o mai lasi neterminata.

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Daca vrei poti sa vorbesti cu el mai serios si sa va impacati, daca doresti asta.sau daca nu incearca sa-l uiti...gasesteti alte activitati si intr-o luna e ca si facut! Bafta multa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te gandesti mine la ce ai de gand sa faci. Daca accepti in continuare o relatie cu el, cere-ti scuze pentru ca aici tu ai fost " magarita".Si nu tine tu cont de aceasta diferenta si de faptul ca nu orice fata ar sta cu el atata timp cat tu asta vrei si te simti foarte bine in prezenta lui. Chiar daca nu ai de gand sa va impacati macar cere-ti scuze! Asta conteaza. Multa bafta :*

Răspuns utilizator avertizat