| despina17 a întrebat:

Hey este ffff importanta va rog raspundeti-mi repede. m-am imprietenit cu un preten de al celui mai bun prieten si incet incet caraterul lui ma atras enorm esti si foarte dragut si ma trateaza ca pe o sora mai mica ori unde merge ma ia si pe mine cu el si ma protejeaza acum facem parte din acelasi grup iesim c prieteni nostri (in grup eu sunt singura fata si sant tratata ca o sora mai mica pentru ca am avut multe probleme c niste persoane dubioase) si m-am indragostit de el el insa are iubita de 9 luni fata il foloseste dar pare ca ma place se uita in ochi mei cu o privire blanda( are ochi albastri intens si conturati cu gri ) acum cateva zile nu am mai putut rezita si i-am spus c imi place un bun prieten dar el are iubita si l-am intrebat ce sa fac si mi-a spus sa am rabdare ca e posibil sa se desparta l-am intrebat cand are trebui sa ii pun acestui baiat ca imi place si mi-a spus ca peste doua zile a poate se desparte in a doua zi am vb cu el pe fb si mi-a spus ca se intelege nemaipomenit c iubita lui si ca nu crede ca se vor desparti vreo data atunci mam suparat enorm si am inceput sa plang pur si simplu simteam ca ramanea fara aer am lesinat si am fost gasita dupa doua ore de parinti in casa (cand am lesina m-am lovit cu capul de un colt de masa ultimul cuvant a fost numele lui ) la spital am cerut telefonul sa pot vb cu el l-am sunat si i-am spus exact mesajul acesta (parintii mei il informasera pentru ca stiu cat de mult il iubesc el ma inrebat la ce spital ma aflu si cum ma simt iar eu i-am spus < ma simt rau dar asta nu are importanta pentru nimeni am obosit ..am obosit sa ma prefac mereu prietena ta cand eu te iubesc am obosit sa sper ca te vei desparti si ca te voi avea ..am obosit sa te privesc si sa stiu ca nu imi aparti daca patesc ceva vreau sa iti amintesti doar ca te iubesc team iubit si voi continua sa o fac >> mi-am rugat parinti sa n spuna spitalul la care ma aflu si nici starea mea apoi am primit un mesaj pe telefon scria asa > eu vreau sa ii despart ma rog intruna fac rugaciuni facatoare de minuni si ma rog la dumnezeu sa ii desparta sind de acord sa apelez si la magie cine a facut vraji de legarea persoanei iubite sau ca sa ii desparta va rog sa mi le spuna sau sa imi trimita un mesaj va rog sunt disperata ( repet ca nu locuim in aceeasi casa si nu pot face vraji care necesita sa ii bag lucrui sub usa sau sa ii dau sa bea pentru c noi mergem la cafenele )

4 răspunsuri:
| dianaxxxice a răspuns:

Ce poveste interesanta. Dar totusi nu cred ca e necesar sa mergi atit de departe, serios chiar sa apelezi la magie? Nu cred ca este cea mai buna idee. Sa fi fost in locul tau era sa-mi schimb total garderoba, coafura, stilul, comportamentul in asa fel incit sa ii atrag atentia si sa-l fac sa se indragosteasca de mine. O sa vezi o sa functioneze. Oricum pina la urma cred ca daca nu o sa accepte o sa gasesti pe altcineva care iti va vindeca ranile. Gindestete bine la ceea ce vrei sa faci, pe viitor sa nu se rasfringa ascupra ta cu rau. Succes si mediteaza foarte bine!

| despina17 explică (pentru dianaxxxice):

Nu am probleme cu frumusetea garderoba si restul arat chiar ff bine si lui ii place stilul meu ingeneral de mine doar ca fata aceea il foloseste si nu pot sa supuort asta sunt ff credincioasa si n credeam vreo data ca voi apela la asa ceva

| despina17 explică (pentru dianaxxxice):

Merci chiar mai facut sa ma gandesc dupa cum ti-am spus n am probleme c aspectul sau garderoba dar mie team a sa n se intoarca impotriva mea

| dianaxxxice a răspuns (pentru despina17):

Demonstreaza-i lui ca ea il foloseste.