| Oana4340 a întrebat:

Am fost invitata la o zi de nastere a unei prietene, acea prietena la invitat pe fostul prieten al meu intentionat DOAR CA SA MA SIMT EU RAUsadEl a venit cu actuala lui prietenacryingM-am simtit extrem de rau, M-am dus la baie si a intrat peste mine si mi-a spus ca inca tine la mine etc...Ma condus pana acasa iar eu eram singura, in ziua accea am facut sex, pot sa spun ca nu m-am simtit bine, chiar daca am fost de acord sa o facem, m-am simtit foarte rau, simteam ca am dezamagit pe toata lumea, daca ii spun mamei ce am facut o sa inceapa sa comenteze ca de ce am facut dragoste la 16 ani, si ma simt rau si pentru ca am facut sex cu barbatul care este fostul si are pe cineva, ce ma sfatuiti, sa raman cu el sau sa ma despart de el?

Răspuns Câştigător
| unione a răspuns:

Parca venise la petrecere cu prietena lui...Parerea mea e ca te-a cam pacalit in seara aia daca asa s-a intamplat... Si nu e vb ca ai facut sex, e vb de mandria ta, tocmai cu el? care mai si ve nise cu noua ''cucerire'' la onomastica? hummm

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu te merita.Nici el, nici "prietena" ta.Eu zic sa renunti la amandoi. Iti va fi foarte greu, dar mai bine suferi acum decat sa plangi o perioada mult mai lunga de timp.

| Linda a răspuns:

Doar te foloseste. Lasa sexul pe mai tarziu.

| Ea12345 a răspuns:

Tu nici macar nu esti cu el.CUm sa ramai cu ceva cu care nu esti impreuna? Lasa-l si vei gasi pe cineva care sa te faca fericita.happy

| roxynutza a răspuns:

1 cea care te-a invitat nu iti e pr daca a facut asta
2.lasa-l pe,, acel,, nu te merita si in + cared ca te-a c-am pacalit(fara rautate)
Sfatul meu:ai grija de acum cu cine umbli de la,, prietena,, la iubit

| Sadiss a răspuns:

Sfatul meu. sa nu ramai cu el. daca are o actuala prietena si a venit sa iti ceara scuze. e clar ca cauta ceva la tine. in cazul de fata relatii intime. a facut rost de asa ceva probabil in cateva zile te va lasa. dar nu e batut in cuie. incearca sa vezi daca chiar tine la tine mai intai. pune`i niste intrebari de genu. mi-ai lipsit? ti-a fost dor de mine? etc. si vezi si u ce fel de raspunsuri iti da. poate e o flama mica in sufletul luihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu ramai cu el. pentru ca stiind ca ink tii la el.si etc. el te va folosi mereu.straight face O sa te cheme la el de cate ori are chef.straight face. si eu am fost. si sunt in situatia asta.straight facecu toate am si eu...si el pr.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e sa nu ramai cu el...doar amici. nimic mai mult...pentru ca stiid ca ink tii la el si etc.va face ce vrea din tine.

E alegerea tha. Si eu am fost si sunt in situatia thastraight face.

| Briliantul_Petrica_2002 a răspuns:

Daca Are o alta prietenena nu stiu
Ce satii spun daca il iubesti si el te iubeste ramai cu el si zii sa se desparte de ea asta-i viata