| RedNightmare a întrebat:

Am mai postat o intrebare similara cu putin timp in urma, deci... daca ii spun fetei care ma tine in friendzone despre sentimentele mele pentru ea, sunt sanse ca nu voi fi respins?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O data ce te tine in friendzone clar sansele de a se intrepta spre tine cand ii vei impartasii sentimentele scad drastic. Eu zic sa o iei cu usurelul, pana o faci sa se indragosteasca de tine.
Fa.i cam ce e aici iar sansele tale vor creste: https://www.tpu.ro/go-to-answer/18111992/

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mann te vede ca un frate.

| RedNightmare explică (pentru RAY):

Raspunde normal sau nu scrii nimic

| RAY a răspuns (pentru RedNightmare):

Ce sa iti raspund omule, esti in freindzone

| ImAVillain a răspuns (pentru RAY):

Haha. Ce tare.

| ImAVillain a răspuns:

O. Ce drăguț.

| RedNightmare explică (pentru ImAVillain):

Ce iritanti sunt oamenii ca tine