| anonim_4396 a întrebat:

Deci m-am gandit sa reformulez intrebarea de aici http://www.tpu.ro/......centra-la/ ca mai am ceva de adaugat. Mai repet odata: Este o fata de care imi place dar ma cam incurca pentru ca nu ma pot gandi la altceva numa la ea x(... Am zis deja ca sunt timid ca un **** sub ploaie... Deci voi imi ziceti sa merg sa-i spun ce simt ca macar am incercat. Faza e ca si ea ma place, se vede clar asta da nu stiu ce *** sa-i zic ca merg la ea si : " auzi a aaaa. aaaa. aaaa " ma panichez ca prostu. Inainte sa-mi placa asa de ea nu aveam probleme din astea da acum cred ca ne placem reciproc si avem mai multe retineri ca inainte :)). Sfaturi? funda.

6 răspunsuri:
| Larisssaa a răspuns:

Păi cel mai important lucru este să nu îţi faci un anumit text dinainte. Pentru că dacă îl vei uita te vei panica.
Te duci la ea şi pur şi simplu îţi dai drumu la sentimente.
Nu e deloc greu, dacă vrei.
Este important să ai în minte aceste cuvinte: ˝ Trebuie să îi zic ˝.
Repetăţi asta de mai multe ori în minte şi credemă că o să îţi dea curaj.
Succes! :*

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Vrei sa iti formulez eu textul? Uite:
Buna, trebuie sa iti zic ceva dar vreau sa imi raspunzi sincer, vrei sa stai cu mine?

Succes!

| danielcoman32 a răspuns:

Scrie,pur si simplu scrie! scrie tot ce simti, si trimte-i textul prin sms, prin mesaj pe mess, sau fb

| danielcoman32 a răspuns:

Eu,mi-am pus pe telefon un mesaj de deschidere: Gandesc Pozitiv.Folosesc acest truc de ani de zile.gaseste o modalitate de a te stimula, in timp, vei dobandi calitati pe care nici nu credeai ca le poti avea.

| Drogata a răspuns:

Exista SMS, vorbitul nu mai e la moda.

| Drogata a răspuns:

Bine, da un cap in ecran sa vedem.