| Plusica0123 a întrebat:

Am nevoie de ajutor,am făcut sex neprotejat cu iubitul meu,nu a ejaculat în mine, dar pentru siguranță am luat pastila de a doua zi, acum 3 zile mi-a venit menstruația,la începutul era de culoare roșie,dar curgea o cantitate mult mai mică decât curgea de obicei, iar azi am observat că duce spre culoare maro și curge tot într-o cantitate mică, păreri?

4 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Ati innebunit toate cu pastila asta...citeste vreuna prospectul inainte sa o ia? Doamna...preferati sexul neprotejat si sa va otrsviti decat sa va luati masuri de precautie? Iarta-ma, dar proaste mai sunteti

| Marius22222222222 a răspuns:

Pai te temi de sarcina sau ce?

| Alina0124 a răspuns:

Această dereglare a menstruației este din cauza pastilei de a 2 a zi. Nu este cazul să o iei dacă nu s-a întâmplat ceva serios. Pe viitor vă puteți proteja cu un prezervativ.

| Stonehard a răspuns:

Nu inteleg o chestie...de ce va jucati cu pastila de a doua zi? Stii cat de nociva este? Cum te poate deregla hormonal...Nu-i mai simplu sa cumparati un pachet de prezervative si nu sufera nimeni? E si mai ieftin si e si mai sigur.