| carinnutza a întrebat:

Am nnevoie de un sfat. Am fost cu un baiat despre care nu prea stiu ce sa spun daca chiar m-a iubit sau nu, nu sunt sigura. El parea ca ma iubeste.Am fost impreuna 3 saptamani dar in ultima saptamana aproape ca nici ca ma suna. De cand ne-am departit am mai ramas prieteni dar eu as vrea sa il uit. De fiecare data cand imi propun sa il uit se intampla ceva, ori ma suna, ori ma intalnesc cu el, ma baga in seama pe mess sau fb, orice si imi aduc aminte de el. Acum are prietenea si vad ca are la status "TBX" si alte chestii de genu asta si poze cu ea si etc. Si cand m`am int cu el acum cateva zile m-a luat in brate si ma pupat si parea ca ploua pentru el. Nu stiu ce sa fac. Nu stiu ce sa cred despre el daca chiar m-a placut si acum daca si-a propus sa ma faca sa cred ca voi mai fi vreodata cu el sau nu?straight face. astept raspunshappy

7 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

E asa de ambigua situatia, incat.cred ca e un mare "gaz ". Nu e serios, sau daca e, nu se procedeaza asa cand iubesti.Eu cred mai degraba ca el incearca:daca pica. pica.

| BlueHusky a răspuns:

Da, poti sa fii cu el relativ usor.Nu sunt sonvins ca asta vrei dar asta e alta poveste...

| georgianaionescu a răspuns:

Daca te-a placut sau daca te iubea nu cred ca in ultima saptamana putea sa stea fara sa nu te sune. sau te suna cand isi aducea aminte. ar fi mai bine sa te interesezi mai multe despre el sa vezi ce fel de persoana este ca in 3 saptamana nu ai ajuns sa ii cunosti si laturile proaste. Sper ca ti-am fost se folos.Bafta in continuare.

| AnduZisAlexandru a răspuns:

Tipu a vrut sa vezi ca te iubeste cu adevarat 100% asta vrea de la tine sa il vrei inapoi dar tu nu ai curajul sa spui asta! Incearca sigur vei reusi sa te impaci cu el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In aceeasi situatie m`am aflat si eustraight face de cate ori imi propuneam sa-l uit se intampla sa ma caute...
trebuie` sa faci ce crezi tu ca e my bine pentru tine... te`ai gandit ca poate si-a facut prietena ca sa te faca sa suferi, sa vada cat ti la el, sa vada cum reactionezi cand il vezi cu altcnv.Aceasi chestie poate fi si cu status, asta nu inseamna ca o iubeste straight face

aaaa si legat de faptul ca nu te mai suna astepta sa-l cauti u, baiat fiind i se pare ceva extraordina daca o fata il cauta my insistent si in timp i se va urca la cap

parerea mea e ca ar trebui sa mai astepti putin sa vezi cum reactioneaza, cum se mai comporta cu tine si sa vezi ce se va intampla cu prietene luibig grin
dar cel mai important faci ce e cel mai bine pentu tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact asa mii s-a intamplat si mie cu unu care mai este si cu mine in clasa

| KrsS a răspuns:

Sa te iubeasca un baiat dupa doar 3 saptamani? N'ai sa vezi. Get over him, si'a gasit deja pe alta, dovada ca nu il intereseaza.