| EuDuDa a întrebat:

Hey m-am despartit de un baiat cu care am fost timp de un an dar devenise posesiv si gelos...va rog putin ajutor... dau funda celui care raspunde primul!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| EuDuDa explică:

Da dar problema e alta prietenul lui ma place si nu mai pot scapa de el.si asta se intampla de 3 luni i'a ata s-a intamplat...dar eu nu il plac pe tip...

| luyza_5351 a răspuns:

Asta mi s-a intamplat si mie, toti baietie devin gelosi te vor doar pentru ei, daca inca il mai iubesti si el iubeste puteti fii din nou impreuna si de data asta explica-i de la inceput cum sta treababig grin sper cxa ti-am fost de mare ajutorwinking