| Andreiu68 a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi. Miercuri seara ma ajucam pe telefon si o fata m-a invitat sa ne jucam amandoi 1vs1. Am acceptat am jucat, am schimbat 2-3 cuvinte si dupa cam o ora de joc mi-a cerut instagramul, eu am spus ca nu am dar putem vorbi pe whatsapp, iar aceasta a scris numarul de whatsapp, am mai vorbit pe acolo, ne-am mai jucat. Joi seara mi-a scris pe wapp daca ne jucam i-am spus ca nu pot ca sunt plecat si nu prea pot sa ma joc, doar daca vrea sa vorbim ca e mai ok si a spus da, am tot vorbit prin mesaje 2-3 ore am glumit am ras,a inceput sa imi povesteasca chestii a fost ok. I-am spus la sfarsit ca maine, vineri adica dupa ce termina treaba,avea nu stiu ce treaba, poate sa imi dea un mesaj,a zis bine si vorbim. Ma gandesc acum ieri, vineri nu mi-a scris, am lasat-o, azi sambata nu i-am scris si nici ea, i-as scrie dar poate o deranjez, sau poate sa nu par obsedat, disperat nici nu stiu ce sa fac. Fata este din acelasi oras cu mine are 21 de ani, iar eu 22.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ai 22, ce aștepți, să ai 72, ca să înveți ce să faci cu ea? Invită-o la o plimbare prin oraș, acum, la 22, nu la 72.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie-i azi, daca nu raspunde mai scrie-i si maine si astepti un reply de la ea

| ALEXXXL19 a răspuns:

Am 24 ceva de genu eram si eu acum le scriu la toate si tot singur sunt poate ca sunt in cehia si scriu in Romania, ce vreau sa zic scrie-i si daca nu raspunde o fi ocupata nu-i stiu cum dar fetelor le place rabdarea