| izabela1234 a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Anul acesta am intrat la Facultatea de Drept și de pe grupul facultatii am cunoscut un băiat care este anul 2. Vorbim de vreo 2 luni pe facebook și mi-a propus sa fim împreună pentru ca mă place. Prima data nu am fost sigura ca e o idee buna,apoi am acceptat pentru ca m-am atașat de el. Suntem împreună de o saptamana dar el este indiferent cu mine, vorbește rece. Credeti ca exista vreo șansă ca atunci când începem facultatea sa ne apropiem mai mult? Eu am gândit ca poate nu mă place chiar așa mult sau poate e mai timid.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mica sansa ca aceasta relatie sa mearga, totusi nu este totul pierdut.

| seth2016 a răspuns:

A fost blind date? Sau v-ati vazut doar in poze?

| Kira5854 a răspuns:

Sau poate nu aveti atat de multe lucruri in comun precum credeati, iar intr-o prietenie, glumele sunt baza, intr-o relatie, pur si simplu persoanele trebuie sa fie compatibile, chiar daca interesele sunt cu totul diferite.