| SunzianaMiccutzicka a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor! Sunt impreuna cu un baiat de 7 zile. Vorbim mult pe facebook, ma- ales in prima zi am vorbit vreo 6 ore... Atunci statea cu mine de vorba mult... acum nu mai stam asa fiindca nu mai prea avem subiecte de discutie. si intervin momentele de "tacere". Eu sincer acum ma plictisesc vb. cu el. simt ca si el se plictiseste.ce subiecte sa mai abordez? Cum sa evit acele momente penibile?

7 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

O relație pe facebook. Deci nu ține, normal că dă cu plictiseală.

| SunzianaMiccutzicka explică (pentru h3r):

Nu-i pe facebook tongue ne-am vazut de cateva ori dar el sta in alta localitate apropiata...

| h3r a răspuns (pentru SunzianaMiccutzicka):

Neaparat facebook? Nu aveți măcar mess? N-o să țină relația, îmi pare rău.

| Danysan a răspuns:

Heheee greu raspuns-problema voastra e de fapta asta -Ati epuizat subiectele de discutie si acum normal ca va plictisiti"-Stiu ca poate suna ciudat dar luati o pauza ca sa va mai vina idei laughing-nu stiu de ce da chestia asta e din ce in ce mai frecventa in ziua de azi si mai ales la cupluri-Ne despartim pentru ca ne-am plictisit unu de altu -At exista doar un raspuns -inseamna ca unul dintre voi a mintit cand a zis ca te place-Nu cred ca te poti plictisi de persoana pe care o placi si o iubesti chair daca nu mai ai ce vb ---

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica, filme, desene animate

Răspuns utilizator avertizat
| FoundYouLover a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, am trecut si eu prin asta. Pe net nu puteti face altceva decat sa vorbiti, nu alta activitate impreuna, dar daca va vedeti in persoana si nu prea aveti subiecte de discutie puteti sa faceti ceva, de exemplu sa mergeti la un concert, sau la teatru, sau la film, sau sa mergeti la mare. Acolo oricum nu vezi indragostitii vorbind prea mult, toti sunt prea ocupati sa se iubeasca in apa.