| BloodyBlade a întrebat:

Fundita! Buna TPU! Stiti ca v-am multumit acum aproximativ 2luni pentru ca m-am impacat cu iubitul meu...inca va multumesc si va rog sa ma ajutati in nou cu niste sfaturi:p.Eu si iubitul meu vorbim in fiecare seara la telefon dar stiti sunt acele momente de tacere si nu stiu ce subiecte de discutie sa purtam.Va rog ajutati-ma, dati-mi niste idei despre ce am putea vorbi.Aaa si TPU mai este ceva...Eu sunt genul de persoana caruia ii place sa-i i se spuna des si sincer"te iubesc" dar el nu prea imi spune adica stiu ca atunci cand o face este sincer dar vreau sa mi-o spuna macar o data pe zipuppy dog eyes Multumesc TPU!

1 răspuns:
| Stassy a răspuns:

Pai.ce'ai facut la scoala.Cel mai simplulaughing
Sh daca vrei sa-ti zica de mai multe ori chestia aia.Ori i'o spui in fata k trebuie sa fie mai romantic laughing sau....il faci sa-ti zica astatongue
Baftahappy