| Porumb_Mihai_1995 a întrebat:

Am o colega aproape de o varsta cu mine,o luna diferenta intre noi doi si cred ca m place, vice versa.Ce sa ii spun ca sa fie cu mine? P.S. : Nu am avut iubita pana acum.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

N-ar trebui sa faci nimic altceva decat sa o intrebi in mod direct sau printr-o metoda de comunicare/socializare daca accepta sau doreste sa deveniti prieteni foarte buni si apropiati. Daca raspunsul ei va fi afirmativ, atunci vei putea sa-i propui sa iesiti in timpul vostru liber la cate o plimbare doar in 2. Succes!

1 răspuns:
| maradi3 a răspuns:

"Hello,iti place de viitorul tau prieten pe care-l ai in fata ta?" happy