| anonim_4396 a întrebat:

Am o dilema. cunosc un baiat de la inceputul liceului si nu prea vorbeam. la un moment dat am inceput sa vb si sa ne salutam.tongue el mi-a zis ca nu vrea o relatie cu mine(atunci) insa acum m'a chemat afara de vreo 2 ori si ne'am plimbat... dupa ce ne'am mai intalnit m'a sarutat. am ramas socata, si asteptam momentu asta de mult timp insa in ciuda acestui lucru... i'am zis ca nu-l vad mai mult decat pe un amiclaughing si s-a uitat ciudat la mine. dupa cateva zile m'a sunat iar si am iesit in oras. ne'am pupat si ne'am comportat ca si cum am fi impreuna, dar acum au trecut 5 zile si nu m'a cautat. eu nu il caut ca nu vreau sa fiu 'gasca' de obicei si astept sa ma caute el, ce credeti, oare ce s-a intamplat de nu ma cauta? ma iertati daca v'am plictisit.

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai daca crede ca nu il mai placi de aia. tea folosit sa iti arate ca iti mai place de el si dupa pahappy

| lolly a răspuns:

Probabil vrea doar sa-si satisfaca apetitul pe tine sa te foloseasca doar pentru `mozol`

Răspuns utilizator avertizat
| anonim11_5290 a răspuns:

Sincer, parerea mea este ca nu e un tip care merita. Si eu am trecut prin genul asta de situatie si stiu ca nu e deloc placut. Ideea e, ca atunci cand iti doresti o persoana foarte mult si acea persoana nu te observa, la un moment dat iti pierzi sentimentele fara sa iti dai seama. Cu toate ca tu crezi ca iti pasa, asta e doar in mintea ta, deoarece te-ai obisnuit cu gandul ca il placi. Atunci cand el a inceput sa te bage in seama si apoi te-a sarutat pur si simplu s-a intors roata. El te place, insa din cauza refuzului primit prima data nu il mai poti vedea cu aceeasi ochii. Iti dai seama ca lui nu i-a picat bine sa auda ca il consideri doar un amic cand el credea ca tu esti moarta dupa el. Si asa s-a dat batut si a incetat sa te mai caute. Sfatul meu e sa uiti de el pentru ca genul de tip care renunta asa usor nu merita atentiewinking