| Mihai_6060 a întrebat:

Am o fata care imi place tare de ea mai bine spus o iubesc si nu stiu cum sa ii zic asta aveti vreo propunere ajutati-ma!?!

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Pai, daca mergi cu muschii astia la ea... big grin
Nah, am glumit, ce sa-ti spun? n primul rand, ia lucrurile in ordine, vb mai intai cu ea, despre n si n lucruri, sa ajungi sa o cunosti, apoi ii propui sa iasa la un suc sau ceva. Acolo, in functie de cum evolueaza treburile, poti sa-i spui mai catre sfarsit ca ai vrea sa iesiti mai des impreuna, ca iti place sa vb cu ea, etc.
Nu poti spune ca o iubesti asa, dintr-o data, cum zice OchiVerzi, tu tii la ea acum, nu o iubesti cu adevarat. Spune asta doar cand simti ca este adevarat. Poate dupa ce va vedeti de vreo 3-4 ori, cel putin, iti poti da seama de sentimentele tale reale, insa si atunci, ia lucrurile un pic mai pe ocolite, cu "cred ca m-am indragostit de tine", ca sa nu se intample ceva complet pe dos. Daca ea iti raspunde la fel, atunci este clar, daca nu, atunci poate mai trebuie un pic de timp, in cazul cel mai rau tot poti sa dai inapoi cu fata curata si sa ramaneti prieteni.

3 răspunsuri:
| BoBoLiNo92 a răspuns:

Pai... Cum mama draq frate toti ajungeti sa va iubiti asa dintr`odata? laughing Numai eu mai greu laughing Poate ca ti la ea nu o iubesti. Pai in cazul asta o poti lua deoparte si ii poti spune cat de mult o iubesti sau ti la ea... Cum vrei tuwinking Multa bafta

| Aura a răspuns:

De ce nu ii spui pur si simplu, uitandu-te in ochii ei?happy E cel mai simplu. Dar nu-i spune asta decat daca asta simti cu adevarat. happy

| 009 a răspuns:

Cauta un loc unde sa fiti singuri si poti sai spui atunci...sau poti sai dai un SMS sau p mess(da dai dovada de lasitatehappy )