| anonim_4396 a întrebat:

Am o fata in scoala care imi place de ea si nu stiu cum sa ii zic sunt mai timid as dori niste sfaturi cum sa procedez?

Răspuns Câştigător
| Sunshin3 a răspuns:

Pai spune-i pur si simplu. thinking nu-i spune romane laughing fetele apreciaza sinceritatea si crede-ma iti va fi de folos daca-i spui din toata inima thinking intr-o pauza ai putea sa o chemi undeva mai retras si spune-i. nu-i spune intr-un loc unde toata lumea te aude si te vede ca dupa aia se fac speculatii in scoalathumbs up succes smug

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Esti nascut in 1972 ( tu ai scris asa), esti la scoala, timid si ti-a cazut o fata cu tronc. Daca tu crezi ca si fata te place, cea mai buna solutie este sa vorbesti direct cu ea. In mod normal fetei ii va face placere sa auda ca cineva o place, dar nu inseamna neaparat ca te va si accepta. Sau poate da. Nu vei sti niciodata daca nu vorbesti direct cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei! Cine a zis că trebuie să-i spui? Nu trebuie. Trebuie să-i arăți. Stai în preajma ei, privește-o frumos (privește-o câteva secunde mai insistent și vezi cum reacționează), zâmbește-i și bagă-te în seamă cu ea. Vorbește de colegi, de profi, de muzică și așa ajungeți la voi. La voi doi. Ai încredere în tine, fetele nu mănâncă (decât banii, dar asta e altă poveste). Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stiti voi cei care m-ati ajutat ca am scris gresit anul in care m-am nascut sunt nascut in 1999

| Sorinacio a răspuns:

Fii atent ca e complicat: te duci la ea, te uiti in ochii ei, o ametesti cu 2, 3 vorbe mai speciale, sa zic asa, si apoi ii zice ca iti place de ea.

| ȘtefiBăăi18 a răspuns:

Pai intreab-o daca ai putea sa ii spui ceva deoparte si atunci spune-i ca esti mai timid. spune-i cati place de ea si asteapta raspunul care va urma sa til spuna acea fata. Bafta!

| JanTm a răspuns:

Ofera-i un cadou,(gestu conteaza, nu neaparat valoarea cadoului), si tiai facut intrarea

| RemusAndrei a răspuns (pentru JanTm):

Un bmw seria 6