| adré_6721 a întrebat:

Am o intrebare care mi-a pun cam des...
As vrea sa stiu daca sims 2 fie 3 se poate downoalda de pe internet
eu am discul cu joaca sims 2 dar la mine nu merge nu stiu de ce...
si incerc mai mult de un an sa instalez joaca la mine in calculator
va rog mult spuneti-mi! se poate instala ori nu?;(
daca da dati-mi un sait de pe care sa inteleg si sa pot downoalda joaca sim2 sau 3...

5 răspunsuri:
| liviu89 a răspuns:

Vad ca mi ai dat funda inseamna ca ai reusit vezi sa nu exagerezi cu codurile cheaturi eu am facut asta dupa nust cat timp am jucat si mi s-a blocat "prietena" a murit de foame si m am enervat pe joc l am dezinstalat si l am inchis laughing

| adré_6721 explică:

Totushi nu inteleg... explica te rog mai klar...si mai explicit

| adré_6721 explică:

Am ajuns la o lista unde scrie ''Sims Store / Sims 3 Store / Cars / CarExoticSuperCE.Sims3Pack''.mai departe ce fac?

| adré_6721 explică:

Tiam dat funda ata pentru ca miai lamurit clar si normal.dar eu nu am inteles...

| adutzza_7826 a răspuns:

De pe net se iadoar cu bani si daca il ai pe CD ai nevoie de un program special