| Nathalie18 a întrebat:

Ce inseamna daca fostul se baga in seama cu mine? Nu inteleg ce vrea asa din senin de la mine. Nu am vorbit de 6 luni si acum cand ne intalnim vorbeste ca si cum nu s-a intamplat nimic.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca-i singur si vrea sa mai obtina beneficii de la tine, pana gaseste o alta fata, ca sa te arunce din nou.

| LoveSleep a răspuns:

Ce poate însemna? Că are chef de vorbit. Și cam ce vrei tu să vorbiți când vă întâlniți, sau ai vreo ceartă neterminată? Ignoră-l sau vorbește cu el, la un moment dat o să vorbiți despre trecut și-o să poți să-i spui toate dramele tale. Sau o parte, până pleacă iar.

| Nathalie18 explică (pentru LoveSleep):

Ar fi multe de clarificat. dar nu as mai dezgropa "mortii" as evita subiectu trecut. doar ca nu stiu cum sa reactionez in situatia de fata ca nu stiu ce vrea

| SG1995 a răspuns:

Pe semne încă te vrea. Sfat:
Reamintește-ți de ce v-ați despărțit, gândește-te de două ori dacă vrei să îi dai a doua șansă, spune-i și lui cu ce a greșit, vezi dacă există anumite schimbări în atitudine și comportament si decide-te dacă vrei să fii împreună cu el sau un. Cică a doua oră un lucru făcut cu cap iese cum trebuie.

| WaterDrop a răspuns:

Si`a uitat ceva la tine, demnitatea. Probabil a vazut ca nu-l vrea nici o alta fata si pe tine te stie mai prostuta, asa ca incearca sa te recucereasca.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Poate vrea să fiți iar împreună.

| DorelExpertu a răspuns:

Ii e dor de ce-i "ofereai".