| JoookkkeeeRRR a întrebat:

Am tot pus intrebari pe aici si sfaturile voastre mi-au fost utile. Sa revenim. Am cunoscut o fata acum o luna si de o luna tot vorbim, este dintr-un oras apropiat, dar ne vedem, ne-am vazut, ne-am simtit bine unul cu celalalt si urmeaza sa ne vedem in wekend-ul ce vine pentru a ne cunoaste mai bine. Vorbim deschis despre orice, despre noi, despre ce ne dorim doar ca ea nu se gandeste la maritis cu toate ca e mai mica ca mine cu 1 an, am 23 si ea 22. In primele zile am vorbit despre noi, despre ce vrem sa facem si etc, deja a 3- a zi a inceput sa ma intrebe de fantezii. Toate bune si frumoase, cum ati observat si voi eu am tot pus intrebari refereitoare la sexul oral ca eram curios cum este si na, i-am spus si a zis ca e ok si mi-a povestit ca este ceva normal intre doua persoane ca asta ar condimenta relatia de cuplu, trec zilele si vine si ziua in care ne vedem. Eram in culmea fericirii cand am vazut-o, nu puteam sa cred ca venise ( ma gandeam ca o sa-mi iau teapa din nou dar nu a fost asa ca in datile trecute in care va spuneam ca am probleme cu fetele ), am scos-o la film, apoi am zis sa mancam ceva, bineinteles ca nu a vrut si acum imi zice ca ar vrea sa imi achite tot ce am consumat cu ea si eu nu o sa ii iau nimic, de cand am inceput sa vorbim, m-a facut sa ma atasez de ea. Imi zice ca sunt dragut si simpatic si de 2 zile ne cam certam, am tot vorbit cu ea pe tema legata de dragoste, fantezii si mi-a zis ca vrea sa facem oral si sa-i faca neprotejat si i-am zis ca nu imi mai arde de oral si cred ca s-a suparat. Inainte da, eram dornic sa stiu cat mai multe si sa experimentez asta, dar de cand am ajuns la subiectul asta am mai cautat pe net, bineinteles ca aici si parerile sunt impartite si pe alte site-uri, in fine acum ideea e ca nu mai vreau deloc sa fac asa ceva si nu vreau nici pe ea sa-mi faca. Cum pot sa rezolv asta, gandul ca se pot transmite Bts prin sex oral ma infioara si am inceput sa fiu dezgustat de acest subiect.
In alta ordine de idei, mie chiar imi place tipa si as vrea sa o cer dar nu stiu, ma tot gandesc ca o sa refuze... si atunci iar o sa ajung in depresie si o sa sufar ca idiotul asa cum am facut-o si in trecut. Mi-a spus ca daca va fi ceva intre noi, va fi si sa o luam treptat, dar ea se gandeste la tot felul de chestii care ma fac pe mine sa inteleg ca raspunsul ei ar fi nu... un sfat ceva?

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Esti tanar, lasa prejudecatile, sexul oral poate sa vina in timp nu neaparat din prima, nici nu trebuie sa discutati atat pe subiectul asta, va veni de la sine cand se va suda relatia, asta ar trebui sa i zici si ei, sa o luati treptat. In al doilea rand fii mai degajat, nu pune atata presiune pe tine, ai rabdare sa o cunosti sa vezi daca chiar e ceea ce iti doresti, daca va potriviti, sincera sa fiu mie mise pare ciudat faptul ca e atat de deschisa cu tine si vorbrste despre sex, adica e putin atipic pentru o fata, de asta zic fii mai obiectiv si analizeaza situatia cum trebuie

5 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

La mine dupa ceva timp si nu facem oral... totusi fa sex protejat. Posibil sa aiba o boala ceva si nu zice nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dã-o naibii de treaba fericirea ta se tine ca o atã ce e pe Cale sa se rupa doar pentru ea?
"Eram in culmea fericirii cand am vazut-o, nu puteam sa cred ca venise"
Parca esti ca un copil mic care primeste o jucarie care ii place, si daca o fura altul e trist si se apuca de plans. Nu te lega de altele care ti-au dat tepe, sau altele ca doar o indepartezi, e mult mai simplu daca iti imaginezi deja ca e moartã dupã tine tipa. Desi pare una chiar ok.
Oricum parerea mea e sa n-o presezi ce zici tu acolo pare doar o prietenie cu beneficii. Doar ca tu esti prea entuziasmat si fricos sa n-o pierzi. Ce nu e tocmai calumea.

| JoookkkeeeRRR explică (pentru anonim_4396):

Si ce ar trebui sa faca ca sa nu o indepartez, si scuzati-ma va rog petru greseli si coerenta textului, sunt c-am agitat in ultima perioada

| anonim_4396 a răspuns (pentru JoookkkeeeRRR):

Ti-ai raspuns singur si a zis si ea.

| anonimaalee29 a răspuns:

Ai vorbit cu ea ca ai vrea oral, ea a spus ca ti ar face, iar tu ai refuzat o....ciudat....pentru boli exista prezervativ, dar poti foarte usor sa iti faci niste analize, ea nu are cum sa iti dea boli prin saliva. Tipa te place, voia sa iti faca oral si tu ai refuzat o? Cred ca schimbarea asta de 90° a ta a cam deranjat o, daca a pornit certuri pe tema asta.