| carbon21 a întrebat:

Am o întrebare, dacă iubita mea in perioada de 10 s o sa fie la ovulatie și ieri am frecat-o in zona intimă mai precis la clit cu degetele, dar nu am intrat in contact cu sperma, ce șansa ar avea sa fie gravida? Ținând cont ca ii și virgina? Data de ovulatie ii fixa sau aproximativa?

5 răspunsuri:
| brokxy a răspuns:

Morr laughing laughing laughing Cum sa ramana gravida cu ce, cu degetul tau? laughing laughing

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nicio sansa.

| Clytia a răspuns:

Din moment ce nu a existat penetrare cu ejaculare în vagin, cum ar putea fi însărcinată?

| Username272 a răspuns:

Dacă nu a avut contact degetul cu sperma este imposibil sa ramana, daca a avut contact degetul cu sperma, indiferent cat de mica cantitate, daca a intrat în contact cu mucoasa vaginala e posibil sa ramana însărcinată

| NeganMyLove a răspuns:

Nu poate fi însărcinată dacă e virgina! Aveți grija! Data de ovulație e aproximativa!