| DarthRevan a întrebat:

Am o intrebare, e vorba de sex laughing ok, deci intrebarea suna in felul urmator. De ce adolescentele de 14-18 ani au prezervative, desi majoritate sunt virgine? de ce au la ele prezervative? adica se asteapta sa faca sex sau,e cam aiurea, deoarece la tot le e frica de primul contact sexual.Te si schimba putin din cate am citit, dupa ce faci primul contact sexual si asa.Voi ce pareri aveti?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Cand discuta intre fete spun ca au facut-o deja, si uite, am si prezervative la mine happy

| DarthRevan explică (pentru SkyPilot):

Hah, numa de fel laughing, Aiurea, nu stiu ce sa zic, mie mi se pare asa un subiect controversat, Relatiile.E foarte aiurea.Mai ales la adolescenta.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca ai o imaginatie aiuritoare rolling on the floor

| DarthRevan explică:

La toate*

| Tovarăşiemăligă a răspuns:

Hai uăi chiar aşa de nepriceput să fii,
rata violurilor a crescut de 2 ori în ultimii ani, dacă e imposibil de salvat măcar sa se protejeze.