| Bonbardieruldeweekend a întrebat:

Eu nu prea le am cu prezervativul. Ce marime trebuie sa imi iau pentru un penis de 17 cm lungime si 14 cm grosime? Imi e urat sa ma duc sa citesc pachetul si vreau sa stiu cum sunt marimile. Multumesc de acum

7 răspunsuri:
| bbobo22 a răspuns:

laughing Esti sigur ca o ai de 14 cm grosime? laughing) Nu cumva ai infasurat centimetru de prea multe ori pe instrument? laughing Chiar sunt curios cum ai masurat si cu ce happy

| Bonbardieruldeweekend explică (pentru bbobo22):

Da frate ce e asa wow asa se masoara... oricum daca o aveti asa subtire nu e bine laughing) grosimea generala e de 12 cm ce sa mai zic

| alexhadarean a răspuns:

Poti sa iti iei durex oridecare cand ai peste 20 atunci trebuie sa iti faci grijwinking

| CristianDima6929 a răspuns:

Du-te mă cu 14cm grosime? Leşin

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristianDima6929):

Nici eu nu inteleg cum l-a masurat. La cum masoara, sa speram ca nu isi pune prezervativul invers pe...,@#

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristianDima6929):

La asta mă întreb și eu?

| CristianDima6929 a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te malaughing Cred ca viseaza, e cal sau elefant cumva?