| Zeref a întrebat:

Eu si prietena mea vrem sa facem dragoste si dupa ce se termina preludiul se incepe penetrarea, dar dupa 1-2 minute erectia se termina si se "culca".

Ma poate ajuta cineva cu vreun sfat sau link?

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Eu cred, spre deosebire de cei ce au rapsuns pe aceasta pagina ca nu e vorba nicio tulburare de erectie, Doamne fer, esti tanar.
E vorba de relaxare! Da nu rade de relaxare! Nu stiu ce varsta ai dar se pare [ si nici nu ai avea ] ca nu ai experienta. Nu te panica, totul se invata in dormitor. Se "culca" cum spui tu pentru ca dorinta de a o penetra e mare si e de inteles la inceput. Te concetrezi prea mult se pare pe "calitatea penetrarii" si mai putin pe ceea ce poti sa-i oferi partenerei tale. E o poveste des intalnita la inceput de viata sexuala, pe care toti baietii, viitori barbati au incercat-o! Deci! Stai calm si incearca sa te relaxezi si sa incerci sa-i comunici partenerei tale ca ai nevoie de stimulare. Prima data dansa apoi tu dupa care cred ca o poti patrunde fara probleme si sa mentii erectia. Bine? Totul incet relaxat!
Bafta!

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Incearca sa mai reduceti din preludiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Posibil o tulburare de erectie.
Trebuie mers la medic in acest caz.
http://www.sfatulmedicului.ro/......rectie_686
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi o problema medicala sau cine stie.Intrebarea vin acum, voi aveti sub 18 ani? daca da care dintre voi e mai mic

Răspuns utilizator avertizat
| Zeref explică:

Pentru cei ce au intrebat varsta eu am 28 ea 29.Eu am intrerupt activitatea sexuala timp de 6 ani... timp in care am apelat la masturbare