| 92daniel a întrebat:

Am o problema cu erectia atunci cand e vorba de sex. Cine ma poate ajuta cu un sfat sau ceva?

10 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Eu cred ca trebuie mai intai sa mergi la un urolog, sa iti faci niste analize! Apoi in functie de rezultate vezi ce faci dupa...

| 92daniel explică (pentru superdorex):

Asta e, imi e rusine sa merg la un medic

| CoquineNoire a răspuns (pentru 92daniel):

Duamne cand va aud ca va este rusine sa mergeti la medic, imi vine sa va...e duminica, sunt bine dispusa.
pentru ce crezi ca e pus prostul ala acolo? pentru ce crezi ca si-a luat diploma in medicina?
dar mai da-o incolo de treaba, crezi ca e primul cuc pe care-l vede?

| 92daniel explică (pentru CoquineNoire):

Nu imi e rusine sa imi arat "cucul" laughing imi e rusine de problema pe care o am

| superdorex a răspuns (pentru 92daniel):

Sa nu iti fie rusine, pentru ca e o mare problema daca nu o tratezi la timp da? deci treci peste inhibitii si du-te si fa-ti niste analize! Nu te juca cu sanatata ta!

| CoquineNoire a răspuns (pentru 92daniel):

Poate cucul tau este rational si nu vrea sa intre intr-o minora.
chiar cati ani are respectiva?
ca-ti dau una dupa ceafa daca are sub 17 ani.
du-te la doctor, asta nu e o rusine, pana si barbatii in toata firea au probleme, intra mai multi factori...stres, fumat si alcool excesiv, anumite inhibitii, etc.

| cristi0005 a răspuns:

Puteti folosi creme si spray-uri, pe care le puteti achizitiona de la un magazin erotic online cum ar fi: www.mysex-shop.ro

| tzintar a răspuns:

Ce varsta ai? In ce consta problema?

In fine, poate cealalta persoana nu te atrage suficient. Poate preludiul este inexistent sau prea mic. Sunt multe ce pot influenta raspunsul. Da detalii mai multe si raspunsurile vor fi mai corecte.

| 92daniel explică (pentru tzintar):

Pai am 16 de ani si ideea e ca pana acu` 2 saptamani nu am avut problema asta si de atunci am incercat de 3 ori si nu am avut erectie, imi e rusine sa mai incerc ca sa nu patesc la fel...

| SexOsu69 a răspuns:

Bagati cucu in lapte inainte de a face sexlaughing)))))))))). Poate merge funda?laughing)