| elene a întrebat:

Am o intrebare la care chair nu gasesc raspunsu'. Am 14 ani si nu ama vut acum niciodata un prieten, nici nu m-am sarut niciodata intelegeti voi...Sunt micuta de statura (1.55-43 kg) si sunt clasa a 8-a. Oare de ce nu am avut pana acum prieten? Nu sunt timida.Chair ma inteleg bine cu baietii, glumim dar nu inteleg de ce nu am avut pana acum prieten.
Eu nu ma cred frumoasa, prietenii imi zic ca sunt dar totusi am aceasta intrebare...Deja ma simt foarte urat.Toate prietenel mele au avut iubit numai eu nu si Vreau sa stiu macar de ce adica...De ce?straight face

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Pentru ca tu esti o fata delicata si desteapta! Baietii,la aceasta varsta,nu se uita decat dupa pitipoance cu care spera ca imediat ce le devin prietene,vor face sex. Ei stiu ca,cu tine, nu prea au sanse. Sa nu te plangi niciodata ca nu ai prieten, la varsta ta.mai bine lipsa decat sa dai peste cine stie ce "panarama". Sa nu te simti complexata! Complexate ar trebui sa se simta colegele tale, ca atrag doar baietii in jurul lor, si in rest.

6 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

Da si care-i problema? nici eu la 16 ani am ajuns si inca n-am avut dar asta nu ma opreste sa-mi traiesc viata cand va fi sa fie va fi

| nimiiiiiic a răspuns:

laughing tipic mie.ma inteleg foarte bine cu baietii, dar asta nu ma impiedica sa am si iubit. Esti prea mica pentru "unul", mai asteapta si tu pana in clasa a9-a macar. nu te grabi! nu inaltimea te impiedica sa-ti faci un iubit. gandeste-te si la comportamentul tauwinking

| andra_3498 a răspuns:

Bine zis nu te grabi.ca tu nu ai nici o vina si nu te mai lasa influentata de prieteni/e:*

| xdeex a răspuns:

SI eu sunt in aceeasi situatie sigh
Dar sunt de accord cu gigiro.Marea majoritate se uita doar dupa toampe

| Jolie19 a răspuns:

Nu te grabi gaseste baiatul potrivit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai unora baieti nu le plc fetele mici de ex enora da.totusi au mi-am inceput relatia de la 13 ani desi inainte spuneam ca nu o sa am eu pr pana mai cresc dar am avut sansa nici eu nu am stiut sa ma sarut dar am invatat partea naspa iccand iti spune ca nu stii sal pupi eu sal pup stiam dar la mozol nu.desi el vroia si cu limba eu nu.laughing dar o sa-ti vina si tie vremea toate la momentul potrivit