| R0011 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele mici de statura? Eu am 16 ani si 1.55, iar uneori ma simt prost pentru ca sunt micuta. Uneori e bine, dar uneori ajung ca pustii de clasa a 5. a sa.si bata joc de mine si sa zica ca sunt cat ei. Si bineinteles prietenii mei incep sa rada, si sa faca si ei tot felul de glumite ( chiar daca sunt amuzante, nu imi plac cand sunt despre mine).laughing
Deci, ce as putea face ca sa nu ma mai deranjeze inaltimea mea? puppy dog eyes

9 răspunsuri:
| Aide a răspuns:

Ar trebui sa nu te simti complexata. Fiecare suntem speciali in felul nostru happy Si in plus, am o colega care la 14 ani are 1, 30winking

| samynța a răspuns:

Si eu sunt la fel... am 13 ani, si arat parca de 9;|. Stiu cum e...

| IrinaIghi a răspuns:

Eu le-as raspunde "esentele tari, in sticlute mici" big grin

| Alle13c a răspuns:

Paai. trebuie doar sa nu-ti pese si sa te simti frumoasa asa cum estiwinking

| nicolicipici a răspuns:

BUNA! sincer as fi fericita daca as fi in locul tau! sa stiii, eu sunt inalta. pentru ca sunt la volei straight face si cresc incontinuu, nu imi place dar fiecare este frumos asa cum e el! :O3 [ si atunci cand cine te supara spune-le asa " eu nu ma cobor la mintea ta ca dau de petrolhee hee funda? (>_>)

| DOC449 a răspuns:

Eu sunt baiat si imi plac fetele mici de statura, majoritatea prietenelor mele nu mi-a placut sa fie mai inalte decat mine.
Parerea mea este ca prieteni adevarati te vor accepta asa cum esti si daca nu inseamna ca nu sunt niste prieteni adevarati pentru tine.
Faza cu tocuri nu vad rostul chiar nu ajuta deloc.
Simtete bine asa cum esti in pielea ta, bafta!

| LaviniaL a răspuns:

Nu ai de ce sa te simti prost! Poate sa fie din familie asta, daca nu, ai timp sa mai cresti putin! Ai un avantaj, poti purta tocuri cat vrei de inalte! Si, nu are de ce sa te deranjeze, nu-i baga pe ceilalti in seama. Stii tu: " esentele tari se tin in sticlute mici"!hee hee!

| BiancaMarya a răspuns:

Nu contează cum arati, nici ce înălțime ai sau ce greutate ai contează sa. Ai un suflet bun minte si sa te sti distra fiecare e frumos in felul sau.

| lee1998 a răspuns:

E bine ca fac glume despre tine, poti sa faci si tu despre ei, poti sa zici orice.Eu am 15 ani si am 1.79 sunt baiat, si daca nu merge asa daca rade cineva de tine du-te si dai una si nu glumesc nu o sa dea niemni in tine.Ai incredere in tine. PaFUNDA.