| panique a întrebat:

O intrebare doar pentru tipele care nu si-au inceput inca viata sexuala: vi s-ar parea ciudat daca prietenul vostru ar vrea sa...va satisfaca oral pentru prima data cand faceti sex? scuze. n-am fost explicit.eu sunt baiatul in relatie.

Răspuns Câştigător
| daii a răspuns:

Hei, el este baiat, nu fata. Damn 8-).

Nu e deloc ciudathappy. Asa poate s-ar simti si ea mai in siguranta, mai protejata. Pentru ca asa ii dovedesti ca nu vrei sa te satisfaci doar tuhappy. Ajut-o sa se relaxeza si totul o sa fie ok. go!

by daiiwinking

7 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Deloc.
am apreciat cand el a facut asta

| YoungHomie a răspuns:

Gen masturbare de catre partener?

nulaughing[parerea mea]

| YoungHomie a răspuns:

Bine zis eu am 18 ani imd si sunt de 8 luni cu pr meu si n-am facut nimic si lucrul asta pe mine m-a ajutat sa trec peste frica tongue

depinde cati ani ai bine zice bya[5]tongue adica nu poti sa o faci cu el si apoi cine stie sa te paraseasca eu inca n-am facut nimic cu el si mi-a spus ca nu se grabeste nikieri ca avem tot timpul din lume

nu stiu dc se tot grabeste lumea sa faca sex straight face parca nu aveti viata inainte vad ca multa lume o face ca e curioasa

| Andrada_5314 a răspuns:

Da! prima data cand faci sex trebuie sa fie ceva unic nu doar sa ti. o bage unul pe gat!

| bya5 a răspuns:

Da
mi s-ar parea ft ciudat...nu stiu cati ani ai... dar daca esti minora ink iti dau un sfat:nu-ti incepe viata sexuala
in fond trebuie sa te daruiesti barbatului cu care vei ramane
nu oricui

atunci cand o sa te mariti si sotul tau va vedea ca nu esti virgina ce va crede? va crede ca esti cu totul alta persoana

| ViseInCulori a răspuns:

Nu!
in nici un cazstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ar fi ciudat deloc, din contra chiar placut, insa e mai greu la inceput fiindca stii cum, ai emotii, ti-e rusine. Trebuie sa te simti in largul tau si sa fii relaxata. Daca ma gandesc bine un oral inainte de marea dezvirginare prinde bine deoarece vezi u te excita si nu mai e la fel de dureros. Cu cat mai excitata cu atat mai bine!