| CristinelAndrei a întrebat:

Am o intrebare tongue in ultima vreme prietena mea e cam "rece" fata de mine i-am spus si a spus ca mi se pare si ca ma iubeste la fel de mult. da numai stiu ce sa cred... i-am explicat ca nu imi place cum se comporta cu mine adica nu ca isi bate joc da :-

7 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Mai ai rabdare putin cu ea si daca continua asa.alta!

| Monica a răspuns:

Aşa a fost şi prietenul meu, faţă de mine după o perioadă de 6 luni. Totul s-a schimbat radical, în special el.Motivul? Mă înşela.
Nu insinuez neapărat că te înşală sau că nu te mai iubeşte.Nicidecum.
Nu cunosc, nu comentez dar ai dreptul de a afla adevărul şi ce se petrece cu ea.
Supune-o unor teste.Doar aşa vei putea afla.
Dar, nu exagera!

| Monica a răspuns:

Desigur :*

| nicol20 a răspuns:

Inteleg sentimentul stiu cum este.Ca sa scapi de indoieli incearca sa fi si tu mai rece cu ea si ia daca te va cauta si iti va pune intrebari inseamna ca nu este nimic in neregula iar daca nu observa ca nu o cauti inseamna ca este ceva suspect. Stii cum este vorba aia iubirea se simte nu se spune. Sper sa te fi ajutat.Bafta

| CristinelAndrei explică:

Ms mult tuturor am discutat chiar azi cu ea si a inceput sa plangatongue mi s-a rupt sufletul si am discutat foarte mult si i-am spus cum sta situatia si de acum vom vedea multumesc la toti! sa speram ca se vor imbunatatii lucrurile

| Mike66Danger a răspuns:

Naspa. Ce pot sa iti zic e sa ii spui ca daca nu se schimba mai repede, pentru ca tu nu esti carpa ei de sters pe jos cu care sa fie "rece", o vei lasa balta cu ochii in soare. S-a schimbat. Cine stie? Poate si-a gasit pe altu?

| AndraElena31 a răspuns:

Spune-i exact ceea ce simti. Asa a fost si cu mie cu cea mai buna rietena. Iam spus in fata exact ceea ce am simtit Ea sia cerut suze. Am aceeptat. Dupa a inceput sa fie bai "buna". Daca nu functioneaza sounei ca vrei sa nu mai fiti prietene. Sigur o sa ii sipti lipsa cateva saptamanii.