| mankovskis a întrebat:

Baieti,ce parere aveti despreo fata care-si incepe viata sexuala la 14-15 ani? Ati vrea o relatie cu o astfel de fata?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu consider ca daca fata tia inceput viata sexuala la 14, 15 ani e neserioasa, desi nu ar conta,poate ca prima impresie dar pe durata lunga conteaza increderea,intelegera,iubirea,chimia, seriozitatea, sinceritatea, ratiunea, nu inseamna ca una de 18 care e virgina e mai serioasa ca fata aia, pubertatea pregateste o fata pentru sex

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA. Relatia trebuie sa se bazeze in mod obligatoriu mai ales pe alte calitati care nu au neaparat legatura cu activitatea sexuala care este si ea foarte importanta dar nu si cea considerata ca fiind unica si/sau principala. big grin Multa sanatate!