| alee_băă a întrebat:

Am o intrebare pentru voi fete!
baiatul de care imi place spune la toata lumea ca nu ma place!
dar mie imi spune ca sunt frumoasa si chestii din astea
si multe fete imi spun ca el ma place deci treba e cam incurcata spuneti-mi si mie ce inseamna asta?
Nu stiu ce sa cred!
dau fundita!:*

Răspuns Câştigător
| lolLyX a răspuns:

Poate ii este rusine sa recunoasca ca te place

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pur si simplu vrea sa o faca pe inabordabilul. Spune aceste lucruri pentru ca restul sa ramana cu impresia ca el poate avea orice fata vrea si ca daca il vrei sa ii cumperi coroana de print. Se pune practic pe un piedestal, lucru tipic sexului frumos. Nu merita. Chiar deloc. Sunt baieti spun eu mult mai rationali care nu fac apel la copilarii de astea. Poti gasi si tu un astfel de baiat.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Este doar nesigur pe el insusi...joaca-te cu chestia asta un pic, fara sa-l ranesti. Si ai putea chiar sa discuti deschis cu el data viitoare. Poate ii e doar frica sa nu fie ranit. Spune-i ca il placi si tu, si nu e nici o rusine in fata lumii sa va placeti.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Înseamnă că e imatur, laş, papă-lapte...cum preferi.

| AdY a răspuns:

Tpul este destul de prost si naiv. Da-l naibii ca nu-ti trebuie.

| Micheline a răspuns:

Poate ca intr-adevar te place dar ii este rusine sa marturiseasca asta si celorlalti sau poate ca zice asa sa te simti tu bine. Da cel mai bine afli raspunsul de la el.happy Poate este prea timidlaughing
Succes:*

| hai_si_tu a răspuns:

Mai eu cred ca te place, dar este timidhee hee. si totusi daca ar fi timid nu te-ar mai complimentathinking Aaa si te priveste, dar in secret, pentru a nu-l observa. Nu crezi ca este mai indicat sa-l intrebi pe el sau esti si tu rusinoasa?batting eyelashes

| parazitu_8805 a răspuns:

Iti zic eu ca sigur nu te place si se comporta astfel ca stie ca il placi si rade de tine etc etc. Am si eu un "Bou" de genu asta in clasa. Lasa-l, indragostestete de cineva care te meritatongue

| blackdawe a răspuns:

Ai trebui sa intrebi si barbati tongue eu iti zic sa ii da-i pace ca nu te merita vrea doar sa se culce cu tine si nimic altceva. daca tine la tine nu se uita in alta parte te vede doar pe tine si atat, cel mai bine e sa iti vezi de viata ta ca nu e sigurul baiat din lume.

| alee_băă explică:

Apropo si de fiecare data se uita la mine dar cand eu il observ se uita in alta parte!sad

| ADDA_4343 a răspuns:

Pai draga mea badaranul acesta spune la toata lumea ca nu te place dar in fata ta se lauda gandeste-te la un baiat care sa te placa asa cum esti si sa te laude de bine la ceilalti :* ai grija

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine in felul urmator... te place dar ii e rusine sa iti spuna in fata laughing sper ca te-am ajutat :d pup happy:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine in felul urmator...te place dar ii e rusine sa iti spuna in fata laughing sper ca team ajutat :d pup happy:*:*:*:*