| Sashamore a întrebat:

Am o întrebare si vreau sa imi răspundeți cât de sincer se poate. Puteți sa radeți ca si eu rad când ma gândesc la asta. M.am cuplat cu o fata si avem o relație serioasă de 8 luni deja. Aseară am avut prima noapte de dragoste eu fiind virgina. M.a penetrat cu degetele dar nu a avut mare efect așa ca am luat ceva mai mare si anume o banana. Am pus pe ea un prezervativ si totul a ieșit super. Dar sânge nu a curs si de durut nu a durut deși a intrat mult. E posibil sa nu ma fi dezvirginat?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi destul de improbabil deoarece o banana chiar mai mica este suficient de groasa pentru a dezvirgina. Faptul ca nu te-a durut ridica de asemenea semne de intrebare la fel ca si lipsa sangerarii. Intrebarea este cat de profunda a fost penetrarea. Daca ai practicat masturbarea mai dinainte deoarece doar asa se explica ca a reusit sa-ti faca degetica cu 2 degete fara sa te doara ar explica si patrunderea acelei banane in profunzimea vaginului tau. Se prea poate sa-ti fi pierdut alta data virginitatea, sau deschizatura/perforatia din himen sa fie intratat de largita incat bananuta sa fi intrat la fel cum intra cele 2 degete cand te masturbezi.

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Povestea este putin credibila, nu am incercat niciodata asa ceva dar nu vad cum s-ar putea introduce o banana in vaginul cuiva, chiar pusa intr-un prezervativ, si sa nu se transforme in suc happy. Vaginul este mai stramt de atata si se extinde ca sa acomodeze un penis.
Presupunand ca totusi e adevarat, as crede ca ti-ai pierdut virginitatea cu alta ocazie sau faci parte din acel procent minuscul de fete care se nasc fara himen.

| relian a răspuns (pentru SkyPilot):

Banana de aia se pune in prezervativ pentru ca se pune exact asa cum este cu coaja adica, deci nici o sansa sa se faca ce tu spui suc. Daca tu vrei sa incerci cu o banana asa decojita bafta, dai bataie. Iara in prezervativ se pune pentru a nu te rani si orice altceva se foloseste tot in prezervativ se pune.Morcovi,castraveti etc bla bla.astea folosesc femeile cind vor sa se satisfaca singure si nu au un vibrator.Si spui ca o banana chiar si mica nu ar intra? Ia incearca si dupa sa vedem ce o sa mai spui. Sper ca nu te superi, dar asa mai inveti cate ceva zic eu, chiar de nu practici.

| SkyPilot a răspuns (pentru relian):

Eu nu mi-as putea-o baga decat in spate, ca in fata imi creste banana proprie happy Si nu am de gand sa incerc. Cand am scris "incercat" am vrut sa spun ca nu i-am introdus niciodata unei partenere, nu am facut asa ceva decat cu jucarii de la sex shop.
Oricum, mie mi se pare destul de mare si prea putin rezistenta chiar daca e verde. Un castravete sau un morcov poate ca ar mai merge.
Iar functia principala a prezervativului ar fi aceea de a preveni infectiile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai sanse sa nu te fi dezvirginat cate sanse am eu sa ma virginez la loc.