| IustinN1 a întrebat:

Am o iubita care sora ei a aflat că mă are pe mine si nu prea este de acord ca sunt eu cu ea.
As vrea sa-i conving părinții sau sora sau pe ea, sa dovedesc ca sunt un băiat de treaba nu cu gânduri rele.
Cum as putea face? Sfaturi sau idei
Multumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa iesi cu ea si familia ei si sa va cunoasteti mai bine ca sa vada ce fel de persoana esti. Iar daca nu vrei sa faci asta parintii ei pana la urma se vor obisnui cu ideea iar ea daca te place cum o placi tu va ramane impreuna cu tine chiar daca ai ei cred anumite chestii despre tine

| IustinN1 explică (pentru anonim_4396):

Problema este ca parintii ei nu prea ii pot întâlni fata in fata iar ea nu mai poate vorbi deloc din cauza asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru IustinN1):

Gaseste i pe o pagina de socializare si exprima tot ce simti

| Cineva797406016386 a răspuns:

Fă-le la toți un cadou frumos, ajută cu treburile ceva un gest frumos fă