| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare nedumerire...Am platit rata la banca dar n-am platit`o toata rata fiind 370 de lei...io am platit doar 250 credeti ca o sa imi vina ceva plic acasa ca nu am platit toata suma?(scuzati categoria)crying(

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din ce spune presa si la cite banci au fost falimentate in Romania cred ca au devenit foarte tolerante cu orice fel de furt.Stai linistita ca nu-ti face nimica nimeni in afara de a plati parintii citeva penalizari acolo simbolice.

1 răspuns:
| Sandilau a răspuns:

Adica parintii tai te-au trimis sa platesti rata la banca si tu ai "ciordit" din bani? laughing Normal ca vine. Stiu pe cineva care avea de platit 1 leu si 20 de bani si i-a venit + dobanda laughing