| mariaelena123456 a întrebat:

Am o mica problema... Sper ca m-a puteti ajuta!
Deci, Imi place de un baiat de 13 ani, eu am 11, imi place de el de mult mult timp! Si odata in carefurre el era in fata mea cu un prieten si eu eram cu o fata, si m-i s-a parut ca prietenul lui i-a zis cv de genu,, ea e"Dar nu prea cred ca i-a zis, nu ar avea de ce, nu stiu sigur, cred ca am inteles gresit, dar eu ma uitam la el in ochi si el la mine, numai ca la mine se uita si prietenul lui! oricum prietenul lui nu ma place, e un afemeiat si le place pe alea mai mari, Si nu suntem prieteni, nici amici, nu am vorbit niciodata cu el, o prietena de-a mea il cunoaste pe prietenul lui si odata el era cu prietenul lui si eu eram cu ea...si ne-am intalnit in drum spre sc in pauza mare(20 de min, in care scoala merge la carefurre)
si am inceput sa radem de un mos care statea pe bordura si a cazut pe spate si nu se mai putea ridica, eu eram in stanga el in dreapta si prieteni in mijloc,
Si eu invat in internat si el in scoala, si nu prea ne putem intalni, si o prietena de la el din cls tot zice ca o sa vorbeasca cu el dar uita!:l
Imi puteti da un sfat cum sa ma imprietenesc cu el, Si cum sa il fac sa se indragosteasca de minebatting eyelashes
Mai ales sa ne imprietenimbatting eyelashes
Funda+Votbatting eyelashes

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RawrLexa a răspuns:

Tu si toti din acel grup sunteti niste copii fara minte. Intai invatati sa fiti oamanei apoi sa ibveti cum sa-l faci sa se indragosteasca de tine. Sa fim seriosi asta vine din.instintul uman, nu poti forta aceste sentimente. big grin! Sau mai grav nu stii ce inseamna a fi indragostiti, momentan la varsta voastra ati putea fi atras doar fizic, tinand numai de tinuta si stil. [ am un frate de varsta ta.si stiu ce vorbesc :-) ]!
-Smile when life gives you a bit of happiness!

| Raul1510 a răspuns:

Daca as fii vazut cum radeati de acel batran cred ca va bateam de va suna apa in cap pe toti si sa iti placa de fete mai mari nu inseamna sa fii afemeiat. copil copac oh go on

| Bєíbч a răspuns:

-Du'te si joaca-te cu papusi. straight face

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

La 11 ani lasa "prietenirea" cu baietiiwinkingsi eu am 11 ani si nu sunt ca tine. Mai ai timp sa iti faci prieten si apropo ai gresit categoriawinking

| frumusikgirl1 a răspuns (pentru 7DaysCuPortocale):

Ce omstraight face despre ce a vorbit ea?straight face nu despre faptul ca este indragostita? categoria este bine plasatastraight face

| buturuga a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa incepi sa vorbesti cu el, sa deveniti prieteni, probabil si ceva mai mult smug depinde de tine

| Ali191 a răspuns:

Mai asteapta cativa ani si apoi faci copy si postezi iar intrebarea, bine? si nu te supara pe mine?

| Blestemus a răspuns:

Nu te baga cu astia mai mari

| mariaelena123456 explică:

Nu am ras de el, adica eu cu baiatul pe care il plac nu am ras, noi l-am ajutat sa se ridice, da cei 2 au ras, si ne-au facut si pe noi!