| MobscenexD a întrebat:

Am o nelamurire in legatura cu unele simptome de la pilula de a 2a zi. Am luat pilula dupa 3 ore de la contactul sexual neprotejat cand si-a dat drumul in mine, mie nevenindu-mi menstruatia de 2 luni. De 2 zile am niste dureri insuportabile in abdomen si niste dureri jos cand stau in fund, si mi s-a umflat burta jos si mi-a aparut ceva deasupra buzei ca o pupa si ma mananca ce inseamnaa asta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar trebui sa mergi sa fii consultata de catre un medic ginecolog pentru a stabili ce tratament se impune a fi folosit in vederea inlaturarii a vindecarii a acelei posibile infectii vaginale care ii provoaca,, pasaricii'' tale mancarimi si dureri locale. Multa sanatate!

1 răspuns:
| AndreiCZM a răspuns:

Futete si cu mine xD Nu are legatura cu ce ai facut tu. Du-te la doctor...Simplu