| malinne a întrebat:

Am o poveste... spuneti-va parereahappy
In primavara 2011 eu si o prietena am mers la o matusa de a prietenei mele cu familia ei. aici am iesit la plimbare eu, ea si varul ei. ne-am intalnit cu niste prieteni de -ai varului ei. am facut cunostinta. prieteni mele i-a cazut simpatic unul dintre baieti. in fine.nu a mai vorbit cu el.insa acum in iarna 2012 nu stiu cum s-a intamplat si a facut rost de nr ei si de id de messengerhappy ei vorbesc acum zilnic. dimineata ii trimite mesaje "sa ai o zi frumoasa, scumpo " chestii de genul acesta... baiatul este nepotul sotului verisoarei acestei fetehappy nu ma gandesc ca ar vorbi cu ea doar de vrajeala. oricum astept parerea voastra. si cum spuneam ei vorbesc mereu, el ii spune ca vrea sa o intalneasca, ca e frumoasa, ca ii e draga, ii vorbeste foarte frumoshappy nu stiu ce parere aveti?happy

8 răspunsuri:
| papusika97 a răspuns:

Daca uh o iubesti ar trebui sa ii spui ca nu iti place aceste lucruri sa purtati un dialog comunicati alceva nu aveti ce face daca si ea este interesata de el da`te la o parte si cautati fericirea in alta parte sper ca ti-am fost de folos

| papusika97 a răspuns:

Ar fi bine sa comuniki cu ea sa ii explici ca tie nu iti convin chestile astea si sa vezi ce parerea are si ea daca e interesata de acel baiat ar fi bine sa te dai la o parte si sa iti cauti fericirea in alt loc

| malinne explică (pentru papusika97):

Ce tot spui?
n-am spus niciunde ca mie imi placehappy ei si atat happy intrebarea era... vorbeste cu ea doar asa? sau o place?happydoar o parerehappy

| papusika97 a răspuns (pentru malinne):

Asta nu ai de unde sa stii ar putea sa o placa sa fie ceva serios intre ei sau sa isi bata joc doar nu pot sa stiu eu fiindca depinde de el ce vrea dar dupa mine la cum vorbeste i-ar putea placea de ea

| malinne explică (pentru papusika97):

Pai daca spui "eu nu stiu " e clar...trebuie sa iti spui parereahappy ti-am spus cum se comportahappy si cine este elhappy

| papusika97 a răspuns (pentru malinne):

Uh vrei un raspuns ca sa gasesti o modalitate de scapare? raspunsul e chiar in fata ta trebuie doar sa fi atent da fapte o place dar niciodata nu poti sti ce e in mintea unui baiat

| 4n0nim a răspuns:

Exact ce au spus ei.,
Este logic man daca simte altceva pentru altcineva te desparti si gata doar nu stai cu ea doar de plictiseala!

| malinne explică (pentru 4n0nim):

Doamne, lume...voi chiar nu ati inteles povestea? e pur si simplu vorba de prietena mea care s-a vazut cu un baiat in primavara 2011happy de atunci nu au mai vb insa acum el a cautat-o si ii vb frumoshappy vrea sa o intalneasca, ii spune ca ii este draga si tot felul de lucruri de genu happy iar intrebarea mea a fost aceasta : ii place lui de ea? sau vorbeste doar asa? vroiam sa va dati cu parerea.ma gandeam ca poate exista intre voi persoane care au mai intalnit asa chestii...si ar putea sa-mi dea o parerehappy