| yasana a întrebat:

Am o prietena care ma streseaza cu un baiat vrea sa fiu cu baiatul aia mie imi place de el... dar multi copii zic : cu uratu ila. acum eu nu stiu ce sa fac. fundita pentru cel mai bun raspuns

5 răspunsuri:
| Vladuthz a răspuns:

Din moment ce tie iti place de el parerea celorlalti nu conteaza

| deedeedienutza a răspuns:

Niciodata sa nu-ti pese ce zic ceilalti fate ca niu auzi asa o sa te lase in pace

| EllyEllutz a răspuns:

Pai daca tie iti place de el, de ce ar trebui sa iti pese de ce spun ceilalti?

| yasana explică:

Cine este aceasta fata, si cine este acel baiat?

| anonimm123456789 a răspuns:

Daca iti place nu trebuie sa te intereseze de alti pana la urma tu contezi sa te simti bine in prezenta lui si sa iti placa de el, fi si tu mai egoista nu te mai gandi la alti gandeste-te la tine ca oricum in ziua de azi asa trebuie sa fi ca lumea e rea si invidioasa si poate sa zica ca e urat din invidie, sper ca te-am ajutat.