| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena si e virgina. i-a zis tipului care il iubeste ENORM ca nu o va face NICIODATA CU EL! serios si rastit asta dupa ce el tot insista cand erau la el si s-a suparat cica, s-a simtit jignit. oare s-a prefacut? a vrut sa plece, dar pana la urma ea i-a zis sa mai ramana ca nu a vrut sa zica asta, sa o scuze daca s-a simtit jignit si sa o inteleaga ca a enervat-o cu insistentele lui. pana la urma a mai ramas s-au mai giugiulit ei oleaca, dar nu prea mai avea chef el si porcul a zis ca cica sa isi ea ea revansa ca a zis asta sa faca altceva pentru ea(oral) daca tot nu vor sa aiba relatii intime, iar ea NU a vrut pentru ca din punctul ei de vedere tot sex este si asta ca altfel dc s-ar mai numi sex oral... i-a zis ca e ciudata, iar cu jumatate de ora in urma ii spusese ca e bine sa fie asa.

ea nu vrea sa mai auda de el, dar e slaba si-i bate inima de fiecare data cand vorbeste cu el. nu vrea sa-i dea ignore pe mess si nici nu poate, nici macar pozele cu ei doi nu poate sa le stearga. vrea ca intr-o buna zi sa-l refuze sa vada ca nu ii mai pasa de el. el stie foarte bine ca il place pentru ca nu i-a ascuns niciodata, dar nu stie cat de mult il iubeste :-J ce sa faca? el e un NEMERNIC, dar nu poate sa se indragosteasca de nimeni, pe restul ii vede ca niste amici desi i-au mai dat tarcoale baieti, ultimul era un tip SUPER(de treaba, simpatic, frumos cu bun simt) dar ea nu il placea si a reusit sa-l alunge din preajma ei, dar nu ii pare rau. vrea sa se poate indragosti de altcineva. stie ca el doar o folosete si nu tine la ea de asta nici nu se culca cu el...

P. s Ei DOI au 19 ani, el e un curvar, ea o fata mai nebuna, dar nu e usuratica si NU sunt cuplati. s-au cunoscut intr-un club dupa care au mai continuat sa iasa asa, iar ea s-a indragostit ca idioata...sadaceasta situatie dureaza din august 2010. au fost vreo 2 3 luni in care nu au mai vorbit sau daca vorbeau se certau, dar nu l-a uitat, iar de 2 luni iar a reaparut...(faza de mai sus e de acum cateva zile)

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Fa-o sa il uite, sa inceapa alta relatie.Ala e un magar prost.

| Азбука a răspuns:

Ce ti-e si cu viata asta! ntz! ntz! ntz!

| asdasasasas a răspuns:

Si indese p***`n gat si gtlaughing

| KasdfghjNY a răspuns:

Pai parerea mea, SA-L LASE! am trecut prin asa ceva, dar trebuie sai dai sa-i ajungi la inimawinking spune-i ca daca o iubea sa nu-i ceara sa faca sex.sa faca cand e pregatita.ps:casal uite:sasi impuna cai prost etc. si sa il evite ft multe.