| nebuniciutau a întrebat:

Am o prietena si m-am certat cu ea... m-am imprietenit cu niste colegi de a ei si de fiecare data cand ma impac cu ei se baga ea si baga niste barfe neadevarate ce trebuie sa fac de la un timp s-a schimbat

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Posibil sa fie geloasa ca esti prietena cu colegii ei.Incearca sa stai de vorba cu ea si intreab-o frumos de ce o deranjeaza ca esti prietena cu colegii ei. Daca ii vorbesti frumos si nu o jignesti,oricat de suparata ai fi pe ea,posibil sa-ti spuna adevarul. Daca vezi ca o tine pe-a ei ca n-a facut nimic si nu-i adevarat, va trebui din nefericire, sa alegi intre ea si colegii ei.Sau pe nimeni si iti cauti alta prietena.Bafta multa!

1 răspuns:
| AnGeL a răspuns:

Nu o mai baga in seama e cel mai bun tratament kisskisskiss