| AlleDia a întrebat:

am si eu o întrebare, am o prietena de 14 ani si de aproape un an i-a venit ciclul si acum de doua luni nu i-a mai venit...
Nu stie ce sa faca, ea crede ca ar fi racita jos fiindca merge des la baie, îmi puteti spune ce poate sa aiba? Este foarte îngrijorată.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-a fost rusine sa spui ca e vorba de tine?

| AlleDia explică (pentru darrio2007):

Nu este vorba de prietena mea!

| darrio2007 a răspuns (pentru AlleDia):

Daca puneai virgula dupa „Nu", te credeam ca e vorba de prietena ta. Ah, gramatica asta!

| AlleDia explică (pentru darrio2007):

Da ști ceva nu ma interesează pe mine ce zici tu ai face bine să nu te mai bagi unde nu îti fierbe oala.
Ce nu ai ce face veziți de treburile tale si nu am nevoi sa ma crezi tu sau altcineva cine are de comentat la gramatica mea. Cine ma crede e bine cine nu ma crede sa îsi vadă de treburile lui.

| darrio2007 a răspuns (pentru AlleDia):

Oops! Ai luat foc? Te deranjeaza asta? Ramai asa cum esti daca asta vrei.

Craciun Fericit!

| AlleDia explică (pentru darrio2007):

Da sa ști nu ma deranjează si mersi.
Crăciun Fericit si ție

| YouAreTheBestCutie a răspuns:

Poate sa stea linistita. Din moment ce ea merge des la baie este clar ca este racita, asta afectand fluxul ciclului menstrual. Daca nu a avut niciun contact poate sa stea linistita. Numai bine!happy

| AlleDia explică (pentru YouAreTheBestCutie):

Ok mersi mult o sa îi spun ca sa nu îsi mai faca griji