| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu PREZERVATIVUL
Stiu toate regulile despre cum se foloseste, doar ca nu inteleg ceva.Rezervorul prezervativului se pune si el pe penis, sau ramane afara? multi dintre prietenii mei spun ca rezervorul prezervativului il pun pe penis...nu il lasa afara,adica tot prezervativul se pune pe penis.
P.S:Asta-i contul lu sorma,fara mistouri, chiar nu vreau sa fac vreo greseala

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi mai multe detalii pe www.seximus.ro
Ai instrucțiuni și pe cutia de prezervativ, dacă ești un pic atent.
Pa, pa.

12 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Rezervorul rămâne deasupra penisului - vezi un video la linkul :
http://www.youtube.com/watch?v=EAWSsrbCjpQ

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine'i sorma asta domne? cum sa nu se puna pe penis, tai prezervativul sau cum? Vrei sa o faci sau esti in situatia in care trebuie sa o faci?

| Andreutssssa a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sa il tai, adica sa il pun tot...nu sa las rezervorul afara.

| anonim_4396 explică (pentru Andreutssssa):

Fa exact cum este in clip

| Andreutssssa a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar ce are daca pun rezervorul tot pe penis? ca asa fac unii prieteni de ai mei

| Raiiiisa a răspuns (pentru Andreutssssa):

Doamne greu esti de cap! Pune-l cum vrei, numai sa fie pus si sa nu il pierzi pe undeva.

Il pui pe cap si il rulezi frumos pana la baza.
Mai explicit de atat nu pot.

| Andreutssssa a răspuns (pentru Raiiiisa):

Si cu rezervorul lui ce pot face? il las afara sau il rulez si pe el? prietenii mei il ruleaza

| anonim_4396 explică (pentru Andreutssssa):

Il bagi in gura, rezervorul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu uita sa stergi intrebarea ca te prinde sora-ta ca te masturbezi cu prezervativ si apoi nu-ti mai da mamica bani de ele.

| Andutzu01 a răspuns:

Se pune pe penis
nu se lasa afara

| Andreutssssa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=11LFPWyghy8&feature=player_detailpage#t=36s
Vedeti cum a lasat rezervorul afara? eu vreau sa-l pun pe penis, se pune sau nu?

| costy28 a răspuns:

Prietenii mei il pun, prietenii mei il scot....las-o dracu de treaba ca esti greu de cap, rezervorul ti-l bagi in c*r