| CristianPs a întrebat:

Am o problemă. Mie imi place foarte mult de o fata, dar nu cred ca acelei fete ii place si ei de mine. Si acea fata este genul care sta impreuna cu baieti mai mari. Si nu cred ca se va uita la mine... Si imi este frica sa ii spun ce simt! Eu am aproape 14 si ea la fel. Si am facut orice ca sa ma apropii de ea, adica m-am mutat cu ea in banca. Ies cu ea afara, seara vorbesc cu ea pe whats app, fac poze cu ea. Ce ar trebui sa fac ca sa pot sa stau cu ea? Dau funda

Răspuns Câştigător
| StevenMetalhead a răspuns:

Daca iti place de ea, spune-i.Nu pe what's up.Prefera realitatea.Iesi personal cu ea.Tie ti-e frica, caci te temi ca te va refuza.Dar trebuie sa stii cum sa-i zici asta.Nu-i zi intr-un moment nepotrivit, de exemplu, daca vorbeste pe telefon sau cu o persoana.Sau in public sa-i zici, sau cand e galagie mare. Spune-i cel mai bine cand sunteti asezati pe un scaun din parc sau alt loc public.Si atunci cand seduci.In timp ce flirtezi cu ea.Dar incearca sa vezi daca amandoi simtiti acelasi lucru.Si spune-i ca iti place de ea si vrei sa fii cu ea, pentru ca o iubesti si vrei sa fii mai mult ca prieten. Tine minte, nu incerca inainte de asta sa te gandesti de multe ori ce sa-i zici, caci te vei incurca.Iti doresc mult succes!

| CristianPs explică (pentru StevenMetalhead):

Multumesc foarte mult

| MskDesign a răspuns (pentru StevenMetalhead):

Frumos raspuns! Putin cam greu de pus in practica mai ales daca CristianPs este o persoana timida.Noi trebuie sa il incurajam si sa ii spunem ca daca nu este acea fata, vor fi altele.