| teodorabju2 a întrebat:

Am o relatie cu un barbat care mi ar putea fi tata. e ceva normal?)

25 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Uneori,da.

| wildthing a răspuns:

Daca ti-ar putea fi tata, trebuie sa faci mai intai un test adn, ca sa fii sigura ca nu e tac-tu...winking

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu este normal, ce varsta ai tu? Dar el?

| teodorabju2 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu am 16 si el 34

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru teodorabju2):

Nu esti la varsta la care sa ai prieten, si diferentta dintre voi este mare, intrerupe aceasta relatie ca i faci rau, poate fi arestat pentru corupere de minore, el este casatorit? Lasa l in pace si fa ti prieteni, sau mai degraba prietene fete de varsta ta cu care sa discutati, ai facut sex cu el? Ca asta agraveaza rau lucrurile.

| mentholinks a răspuns:

Desigur, dar sa-l parasesti inainte sa trebuiasca sa-i schimbi scutecele. Daca vrei si ceva mai tanar, apeleaza-ma.

| timidu89 a răspuns (pentru mentholinks):

laughing) ea vrea tătici ca au ce oferi

| 1997onur a răspuns:

După ce ca ști ca nu-i normal mai și pui întrebarea))))) tu deja ești conștient de tot )))))) da vrei tu să-ți spună cineva o da vezi cai normla nu are nimic poți sate culci cu el ))))) jale... )))))

| haileewatson a răspuns:

Daddy issues. Nu prea e normal

| anonim_4396 a răspuns (pentru haileewatson):

Asa de uratela esti de iti pui poze cu alte tipe? happy

| haileewatson a răspuns (pentru anonim_4396):

Pot spune acelasi lucru despre tine si peisajul din poza ta pe care il foloseste si bunica ca wallpaper.

| anonim_4396 a răspuns (pentru haileewatson):

Nu esti buna nici de pus pe varza. Eu mi-am pus poze cu mine tu esti prea speriata de bomba sa pui cu tine! La toalete publice sunt folosite postere cu ce ai tu la profilhee hee

| haileewatson a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum ti-ai scos poza cu peisajul, dar degeaba, tot un ratat obosit esti. Culca-te ca e tarziu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru haileewatson):

Mai esti toanta aveam poza si cu mine pusa nu poza aia cu peisajul, tu nu iti pui cu tine ca golesti TPU cand te vad astia, sti si tu asta de asta iti pui poze cu altelehee hee
Ti ai dori sa arati ca tipa aia da asta e natura nu a fost de partea ta, iti mai faci 3 operatii si poate arati a femeie happy

| haileewatson a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti sugerez sa iti vezi de depresia si anxietatea ta care te macina asa de tare incat nu esti in stare sa gasesti un job sau sa mergi la magazin fara sa tremuri. Mai e putin si da misoginismul din tine afara. Cred ca si traitul in Timisoara te-a distrus asa de mult incat highlight-ul zilei tale a fost sa te iei de cineva care nu are poza cu el/ea. Pe "tipa aia" o cheama Dua Lipa, dar nu ma astept sa o cunosti, pana la urma cred ca ai insomnii fiindca iti petreci noptile insultand femei si dupa te miri ca nu iti raspund la dm-uri. E ok. Cu totii trecem prin momente grele happy sper sa scapi de anxietatea asta a ta, dar sa stii ca cu atitudinea asta nu o sa ajungi nicaieri si mai rau te bagi in depresii fiindca nu o sa-ti mearga nicio relatie in general cu oamenii. Exista lumina la capatul tunelului, trebuie doar sa ceri ajutorul si sa mergi la terapie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru haileewatson):

Esti mai bolnava decat iti inchipui daca mi ai cautat intrebarile sa ma ataci, sa vede ca nu prea te duce capusorul, am oricum mai multa incredere in mine decat tine, nu imi pun poze cu altcineva, ai vrea sa arati si tu bine dar nu prea iti iese! tu mereu iti pui poze cu altele, cu tine nu iti pui ca esti mai anxioasa decat crezi, sau ca sti si tu ca nu esti vreo frumusete! Am stat acolo, stau in Belgia acum! Tu nu esti femeie esti o sperietoare care nu are nici bunul simt sa isi puna o poza cu ea! chiar asa de nasolie sa fiti de nu va puneti poze cu voi? atata insecuritati si acuzati pe alti ca au anxietate laughing esti patetica oricum avand in vedere ca te ai uitat printre intrebarile mele sa mai arunci si tu o bomba dar nu prea mai iti iese ca nu am anxietate, ies zilnic afara, in orice loc fara nici o problema! nu ma intereseza parerea ta, parerea ta e nula ca si tine! Tu ai probleme mai mari decat anxietatea, te o lasat iq-ul format din doua cifre cand nu mai sti ce reply sa dai, te uiti la problemele omului! Nu caut relatie stai chill, pastreaza-ti parerea pentru tine! incerci sa pari si tu smart dar esti varza crede-ma! Eu in comparatie cu tine mi am
pus poze cu mine tu de nasoala ce esti iti pui poze cu altele asta e diferenta laughing Ai vreo trauma de nu iti pui poza cu tine? te-a luat transpiratiile cred la cat te-ai gandit sa dai acest reply! Ti o cam dat brain-ul restart, dar nu e vina ta e defect din fabrica laughing hai sa ne vedem si sa vedem care tremura dintre noi 2 dar vi singura laughing debitezi numai ineptii daca ai impresia ca sunt misogin, nu te pricepi deloc in a cunoaste o persoana, esti paranoica daca tu crezi ca eu sunt misogin, chiar in multe raspunsuri mentionez de ambele tabere ca ar avea aceeasi vina in egala masura, de fapt totul ar fi relativ! nu esti tu in masura sa dai sfaturi cand tu nu ai confidenta in tine sa iti pui poza cu tine si iti pui cu alte tipe de parca te ar fi mancat careva daca iti puneai poza cu tine, sau ai fi vreo vedeta! Nici tu nu o cunosti, habar nu ai care-i definitia si te dai rotunda, cand o cunosti personal desteapto din coceni atunci poti sa spui ca o cunosti, cand vorbesti/te vezi cu ea, dar folosesti si tu cuvinte care te cam depasesc avand in vedere ca nici definitia lor nu le cunosti! Daca ai vazut-o la TV asta nu inseamna ca o cunosti, asa am văzut-o si eu de nenumerate ori dar nu ma laud ca o cunosc laughing esti penibila pe bune happy
Credeam ca esti mai smart dar esti varza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai un tata in + nu-i rauhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, nu e normal sa te casatoresti cu tatal tau deoarece nu e permis asa ceva, iesi prin oras si cautati alt iubit, sper ca te-am ajutat! Fundita pls!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt eu in masura sa zic daca e normal sau nu, dar daca are bani probabil e o afacere buna. Sa faci si un copil cu el. Succes!

| timidu89 a răspuns:

Lumea o sa te arate cu degetul, părinții nu vor fi de acord. Nu e prea normal, dacă e mai mare cu 20 ani sau mai mulți.

| GouDidodino a răspuns:

Da este normal. Fiecare e liber sa faca propriile alegeri după bunul plac

| Together a răspuns:

Nu e prea obisnuit, dar sunt destule fete care sunt atrase de barbati mult mai in varsta ca ele.

Da semnificativ mai multi bani pentru placeri comune decat dai tu?

| Kiran a răspuns:

In estul Romaniei nu e normal asta. cum nici persoanele cu alta gandire sexuala decat barbat-femeie nu este. in vest, e decent, ai tot dreptul pana la urma oriunde te-ai afla sa fii cu cine vrei, cand vrei, atat timp cat nu incalci legile / deranjezi o autoritate. Sa va tina daca asta iti doresti, dar sa nu te astepti la "iubire", el a folosit-o cu altele probabil la varsta sa happy

| Cozmea022004 a răspuns:

Nu prea, gandeste-te, are sanse sa moara mai repede ca tine si sa ramai singura dupa

| Thatit a răspuns:

Poate e tata